İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu site gibi bir site yaptıracağım ücretli!

MFBYazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Öm ile veya telefon numamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı olarak konuşup fiyat teklifi verebiliriz.

alcaysalih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar www.justinbieberturkey.com
aynı bu siteden istiyroum scriptini ne kadardır ?
[email protected] gmail tabilirsin
bu siteye kayıt oldum www.justinbieberturkey.com ve gerçekten çok güzel etmiş ben bunu farklı amaçlarda kullanıcam bana yardımcı olabilirmisiniz projeme ortakda olabilirsiniz.

Tasarım ve script dahil 550 TL + KDV , üstelik profosyonel ekip çalışması yaptığımız sitenizin seo çalışması bizden hediye ! İletişim için [email protected]

Mattehus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEO çalışmasından kastınız nedir ?

Yazılım üzerine olan bir şirketin böyle bir soru sorması bence anormal'dir.Çünkü; sizce seo çalışmasından kastettiği ne olabilir? Bilinen SEO çalışmalarında yapılan işlerdir.Bunu gerçekten bilmediğiniz için mi? Yoksa; kasıtlı olarak mı sordunuz?

MFBYazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım anlamadınız. SEO çalışmasından kastınız nedir ? diye soruldu seo ne demek bilmiyoruz ? diye bir soru sorulmadı sadece SEO çalışmasından kastınız nedir diye sorulduğundan teklif veren kişiden ayrıntı istendi.

Örneğin ; On page çalışması mı ? Yoksa site dışı SEO çalışması mı ? Özgün içerik mi ? 1.sayfa garantisi mi ?

Ortada kasıtlı olarak sorulacak bir durum yoktur.

Mattehus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım anlamadınız. SEO çalışmasından kastınız nedir ? diye soruldu seo ne demek bilmiyoruz ? diye bir soru sorulmadı sadece SEO çalışmasından kastınız nedir diye sorulduğundan teklif veren kişiden ayrıntı istendi.

Örneğin ; On page çalışması mı ? Yoksa site dışı SEO çalışması mı ? Özgün içerik mi ? 1.sayfa garantisi mi ?

Ortada kasıtlı olarak sorulacak bir durum yoktur.

Sorunuz açık olmadığı için, doğal olarak seo çalışmasını anlamadığınız veya kasıtlı olarak sorduğunuz anlaşılıyor."Ayrıntılı bir şekilde seo çalışmasını açıklarmısınız?" diye bir soru sormuş olsaydınız, daha sağlıklı olurdu.Kusura bakmayın, iyi günler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5