İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Sitede 4. Soruyu geçebilen varmı?

XlasisMatthew

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dh De Biri Demiski Erturk İyinet Forumda Basalim Orayi :}}}}

İnsanlar Akillarinimi Yemisler Ne ?

E

Erturk

Misafir
sekil denen arkadas kimse epey parası var ve hırs yaptı anlasılan :D

E

Erturk

Misafir
Hayır. Sadece yarısma birincisi olduguma dair bir mail geldi.

Hediye o kadarda onemli degil. Ne verecekler sanki arabamı ?:D:D

Adamların sayesinde girmediğim site, ogrenmedigim bilgi kalmadı. Allah razı olsun valla.

XlasisMatthew

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Sitenin Kimin Oldugunu Tahmin Ediyorum Dogrusu. Kendisini Gizlemesine Anlam Veremiyorum..

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Sistemi güzel kurmuşlar. Msj atıyosun onlarda parayı cebe atıyolar :D Gün boyu orayla uğraştım başka hiçbişe yapmadım :D Başıma ağrılar girdi artık. Şu sorunun cevabını bi bulaydım.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Zehirli bütün bitkilerin bütün çiçeklerin ismini yazdım olmadı. Aklıma gelen evlilkle ilgili herşeyi yazdım yine olmadı. Ulan nasıl soru bu.

XlasisMatthew

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Webkare Bosver Ugrasmaya Degmez Bukadar...

@Erturk Sen Suan Dh'de Senin İyiligin Acisindan Soyluyorum Bunu "Neyin Pesindesin" Anlamiyorum Birak Adamlari Neden Surekli Bir Cevap Yazmak Mecburiyeti Duyuyorsun'ki..

E

Erturk

Misafir
Adamlar terbiyesizce konusmasalar umrumda olmayacaklar

agızlarını bozuyorlar. daha da yazmam. insan olsalar zaten anlarlardı.

fifi!

E

Erturk

Misafir
Allahtan site sahipleri duyuru yayınlamıs.Sitemizin hic bir yerde account u yoktur dıye.

Hepsi yavsak lan bu dh dekilerin :mad:

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Abi sen beni hatırlamadın heraldede ben seni tanıyorum. Daha önce Msn'dende görüşmüştük o yüzden abi diyorum.

Senin referansların belli. Sen yapmış olsan siteyi böyle grafikten oksun yapmazsın. Salla Dh'dekileri.

E

Erturk

Misafir
Şu soruya bi ipucu versen abi ?

Adamlar mail attılar bugun dostum. Cevapları kimseyle paylasmayın lütfen diye. Ha tamam cevap istemiyorsunuz belki ama bu saatten sonra artık ipucu bile verirsem ayıp olur. ben kendıme yakıstıramam yanı.

olayın hediye ile filan alakası yok. alakası olsa zaten cıkar rahat rahat verırım "nede olsa birinci ben oldum" diye dusunup. Ama azcık işin arkasınıda dusunmek lazım. Adamlar emek harcayıp bu işe girmişler. Ha belki dolandırıcılar belki gercekten verecekler. Maddiyatı gectım. Ortada bir emek var. Hangi birimizin aklına gelir boyle sorular bulabilmek???

Helal olsun adamlara. Bu emeklerının karsılıgınıda almak ıstıyorlar.buda onların hakkı bence. 3.2 TL gidiyormuş bir soru için sanırım. Cok takıyorsanız kafaya bence atın mesaj arkadaslar.

Benide anlayısla karsılayacagınızı umut edıyorum.

Bırakın adamlar kazansın. Hangi birin(m)iz siteler kurup adsense den para kazanmaya calısmadık ?Bir cogumuz da insanların ahlaki degerleriyle oynamadılar mı para kazanmak için? (A-dult sahiplerini kastediyorum). Adamlar guzel bir proje yapmıs. Mani oLmayalım bence.

Ha bu laflarımı R10 da yazsam eminim bir cok insan anlayısla karsılayacaktır. Cunku orada herkes benım nasıl bır yapıya sahip oldugumu cok iyi biliyorlar. Burada da oyle. En azından yonetim dahil olmak uzere bir kac arkadas ve sizler azcok tanımışsınızdır sanırım...

Niyetim kimseyi hakir görmek yada "Banane kardesim arayın bulun" düşüncesine kapılıp kucuk gormek degil. Sadece adamlarıda dusunmek lazım dıyorum...

Not: Fuub taki verdigim cevapları sildim.R10 daki yazdıklarımıda silicem. Cunku bu tip insanlar ile oturup eglenmek bağbında fikir alış verisi yapmak bile sacmacaymış!!!!

Adamların bır anamıza kufur etmedıgı kaldı :mad:

E

Erturk

Misafir
Nerden bulastım arkadas yaaaaa. Dun burada gordum ha konuyu. Elimde o kadar iş varken takıldım kaldım siteye...

Bir ipucu vericem ve dahada bu konu hakkında yorum yapmıyacam. Adamlarda okuyorlarsa bu yazıları (Ki duyurudan anlasıldıgı kadarıyla okuyorlar. Takip ediyorlar yani) haklarını helal etsinler.

O çiçek sorusunda düğün çiçeği anlatılıyor. Ama düğün çiçeğinin tam 400 ceşidi var. Acaba hangisi?

Dahada yazmıyacam bu konuya ve dıger yerlerdeki konulara. Sanırım en guzeli hic kimseyle muhattap olmamak bu durumda :eek:

Acıklama yapınca bile anlamıyor cunku hic kimse.

E

Erturk

Misafir
Adamlar paso sms yolluyor. Normaldir.

sekil isimli kişide zaten itiraf etmişti DH de. Soruları SMS ile aldım. Yanıtlar dogru. Ama siz yapmayın. Para tuzagı gibilerinden...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5