İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Sitede 4. Soruyu geçebilen varmı?

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sag.jpg

İlk defa silahla çarpıştılar aralarında. İyi olan kazandı bunuda

İpucu : Tekfurlar saldırdı ilkten yaktılar fitilin ateşini.

bu soruyu geçen varmı?

E

Erturk

Misafir
Osmanlı'nın Tekfurlar ile yaptıgı ilk savası ara...

Tekfurlar saldırdı ilkten...

E

Erturk

Misafir
SMS işi bozdu evet. Ne yalan soyleyeyim 30. soruda bende sms attım. Ve bir alaka kuramadım cevapla soru arasında. Tuhaf...

T

trgy

Misafir
Telefon numaralarını toplayıp spam yapacaklardır belki. Vermeyin bu tarz sitelere numaralarınızı, yarın bir gün olup olmadık sitelerde numaranızı görürsünüz. :)

E

Erturk

Misafir
Telefon numaralarını toplayıp spam yapacaklardır belki. Vermeyin bu tarz sitelere numaralarınızı, yarın bir gün olup olmadık sitelerde numaranızı görürsünüz. :)

Zannetmem. Yani oyle bir durum olsa, sponsorun adı belli yeri belli. Ben mesaj cekmeden once kullanım koşullarını filan kayıt ettım. Yarın bır gun sıkıntı cıktıgında bir davada iş çözülür ;)

Son soruda attım mesaj. Cevap geldi 2-3 dakika sonra. ASISTAN IPTAL yazıp yolladım bırde. Aboneliğiniz bulunmamaktadır diye mesaj geldi.

Cok acaip bulmuslar yaaaa projeyi. Simdi daha guzelini yapmaya hazırlanıyoruz. Domainde hazır. Sadece tasarım ve script kaldı :) Hatta şu anda tasarımına basladım :D

derzulya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zannetmem. Yani oyle bir durum olsa, sponsorun adı belli yeri belli. Ben mesaj cekmeden once kullanım koşullarını filan kayıt ettım. Yarın bır gun sıkıntı cıktıgında bir davada iş çözülür ;)

Son soruda attım mesaj. Cevap geldi 2-3 dakika sonra. ASISTAN IPTAL yazıp yolladım bırde. Aboneliğiniz bulunmamaktadır diye mesaj geldi.

Cok acaip bulmuslar yaaaa projeyi. Simdi daha guzelini yapmaya hazırlanıyoruz. Domainde hazır. Sadece tasarım ve script kaldı :) Hatta şu anda tasarımına basladım :D

yardım lazım mı :D soru falan bulamıosanız ayarlarız tarih marih mitoloji ne olursa :D

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Aç abi ama bu kadar zor olmasın sorular :D Bide sms olayını koymayın ya işin cılkı çıkıyo :)

E

Erturk

Misafir
SMS olayını koymayı dusunmuyoruz zaten. Eger sponsor bulursak bu sekilde, koyabiliriz. Ama KESİNLİKLE cevabın tamamını vermeyecegiz.

31. soru cok kolaydı. Tek denemede gectim.

29. soru neydiki hayaletimsi ? :eek:

E

Erturk

Misafir
Acaip bir cevabı var.

Mezar'lar ile alakalı birsey. Toplu mezarların bulundugu yer dersem sanırım kolayca bulursunuz.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
2 paragraflik yazi var telden griyorum birsey anlamadm. Bide erturk sana bir sitede cok kufur etmisler.

E

Erturk

Misafir
evet demın gordum bende.

uye olup diyecegimi dedim. cıkıyorum sımdı.

Adamların logosuna baksana...

Nasıl bir yapıya ve ortama sahip oldukları belli zaten. Boş insanlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5