İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sitede nerelere koymam lazım

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
www.mastertr.net sitemde nerelere koymam lazım google reklamlarını li para kazanabiliyim günlük 0,03 gibi komik rakamlardan bıktım

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sol tarafa da aynısından koyabilirsin. alternatif olarak bağlantı birimi kullanabilirsin. ama reklamın yeriyle verdiği para miktarı (tıklanma değil !) arasında bir bağlantı yoktur.

S

Senbul

Misafir
Bağlantı birimi reklmaları cok guzel tıklama-kazanc sonucları verdiriyor.
İhmal edilmemeli ; eğer guzel bir yerlisim yapılırsa bağlatı birimlerinin geri donusu gayet tatmınkar.

Sitede logonun altında " Anasayfa" yazan yere 5 li yada 4 lü bağlantı birimi cok guzel yerleşebilir.
468 lik bannerın oraya google reklamı daha guzel olur.
Kule reklam sitede biraz kaybolmus.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
teşekkür ederim bağlantı biriminde bu kadar iş olduğunu bilmiyodum

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bağlantı birimlerini bana göre şu ankinden daha iyi bir yere koyabilirsin.

Ana Menü'de,ana sayfa altına veya üstüne ya da script eklenin altına koyarsan tıklama oranın inanılmaz şekilde artacaktır. Bunun yanında renkleride sayfandaki linkler ile anynı yapmaya özen göster. Hiç bir fark olmasın yani.

Şu anki halini ve benim önerdiğim halini 3'er gün dene farkını görürsün.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki bir sitedeki reklamlar neye göre belirlenir örneğin ben photoshop la ilgili reklam çıkartmak istersem ne yapmam lazım keywords mü değiştiricem onunla ilgili yazılar mı eklicem

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin içeriğine göre reklamlar çıkar, bunu sen belirleyemezsin. Ama senin sitende Photoshop reklamlarının çıkabilirliği yüksek. Bu şansı daha da yükseltmek için ona göre içerik sağlamalısın.

Tabi istediğin reklamlarıda çıkartabilirsin ama bu hilye girer ve uzun sürmez.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitede reklam çıkmıyor yaa ne iş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5