İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Bu siteden şikayetim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir sitede olmaz / Paylaşımcılıkta olmaz.. çok eski üyeliğim var dedim kaç defa mail attım dönmediler, yeni üyelik başvurusu yaparsın davetiye gelmez.. neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim.. Webmaster platformu demek paylaşım demek.. kimi iyi kimi yeni kimi prof olur bilgi paylaşımı demektir.. ama siz kafanıza göre bu işi yaparsanız olmaz.. her gün dua ediyorum ki; İYİNET eski zamanlarına dönebilsin diye.. ama baktım olmuyor basıcam parayı basıcam reklamı r10dan daha iyi bir platform oluşturucam !!!

Nova

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Onaylandı.
Direk site sahibi ile iletişime geçmenizi öneririm.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
R10 çoluk çocuğun eline düştü, oyuncağı oldu. 13 yaş veletlerinin hepsi orada.

alkatyan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sakin. Malesef webmaster dünyasında zaten bilmeyipte bildigini sanan çok insan var. Bizler kalite için birşeyler yapmaya çalışıyoruz.
1-2 ay içinde yeni tasarımı ile tekrardan eski haline gelmeye çalışacagız. Bunun için tüm kullanıcılarımızın da bizlere destek vermesini istiyoruz.

tokomanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
iyinet bizler elimizden geleni yapmaya hazırız. iyinet bu anlamda çok emin adımlarla ilerleyen güzel bir paylaşım platformu

alisahinoz

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
[MENTION=78113]alkatyan[/MENTION] iyinet aslında kullanıcılar bakımından biraz daha kaliteli gibi geliyor . Benim tek önerim forum temasının biraz daha modern bir yapıda olması bu sayede çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum

Konkali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
R10 kazzik atmak icin bire bir guzel yer. Veya kazzik yemek icin.

gokbel

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
r10 da forum yöneticileri reklam komisyonculuğundan site ile ilgilenmiyorlar, parayı veren banını açtırıyor sonra milleti kazıklamaya devam ediyor.

ama yeni bir platforma ihtiyaç var mı? bilmem, yılların forumu WebmasterSitesi.com bile "maddi" sebeblerden dayanamadı kapandı, zor iş gerçekten

Mercedes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar sakin. Malesef webmaster dünyasında zaten bilmeyipte bildigini sanan çok insan var. Bizler kalite için birşeyler yapmaya çalışıyoruz.
1-2 ay içinde yeni tasarımı ile tekrardan eski haline gelmeye çalışacagız. Bunun için tüm kullanıcılarımızın da bizlere destek vermesini istiyoruz.

evet tema sorunlu fakat kullanılmayacak derecede değil elbette.

worldww

2
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[MENTION=78113]alkatyan[/MENTION] Merhaba, tasarım olarak tamamen yenilenmeniz gerek. Çoğu hazır tema bile şimdiki temalardan hoş duruyor. Eğer tekrardan eskisi kadar oteriteye sahip olmak istiyorsanız;
- Tasarımı yenileyin.
- SSL'i aktif edin.
- Forumu ve üyeleri elden geçirin, ölücüleri uçurun.
- Araçları düzeltin.

Sadece tavsiyelerim. Bunlardan herhangi biri yapılmaya başladığında beni etiketleyin, daima arkanızda olmaya çalışacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5