İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sitenin hitini artırmak için neler yapabilirim?

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba herkese kolay gelsin

Sitem www.teknotime.net

teknoloji haberleri yazıyoruz.

Sitenin hitini artırmak için neler yapabiliriz?(siteye farklı şeyler ekleme,reklam vs gibi)

Ayrıca şu,şu ve şu başlıklarada bakarmısnız.

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gündemi sürekli takip etmeniz gerek. Ayrıca sitenizi güncel tutmaya özen gösterin. Kopyala yapıştır yerine özgün yazılar yazın. Birde sağlam reklam yaptığınız takdirde zaman içinde siteniz hit yapmaya başlayacaktır..

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güncel tutmaya çalışıyorum içerik zaten özgün,reklamda işte ufak tefek bişeler yapıyoruz yorumun için teşekkürler hacıa:)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
özgün olarak güncel tutarsanız , eh birazda backlink vb. çalışmalar yaptırırsanız . hit almamak için bir sorun olmayacağını düşünüyorum.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
en önemlisi güncel, özgün ve stratejik içerik üretme, google analytics kullanıyorsanız ilgi gören içeriklerinizi analiz ederek o tarz özgün içerik sayınızı artırın. ek olarak temayı da türkçeleştirin bence, hatta temanızı değiştirebilirsiniz.

geceler

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
özgün yazı ilgi çekebilecek kullanıcının gördüğünde düşünmeden tıklayacagı resimler biraz tasarımı geliştirebilirsiniz hit konusundada oto surf sitelerinden yararlanmak istersenizde hitgator

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi