İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu siteye dikkat edin !!

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adresini yazdığım site listenizdeki kişilerin sizleri engelleyip engelemedigini gösterdiğini idda edip şifelerinizi çalmaya çalışan bir site kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiginizde şifreniz site yöneticilerinin eline geçiyor Dikkatli olalım !!!

Gelebilecek mailide yolluyorum

Msn listende temizlik yapmak istiyorsun ama kimi silip silemeyecegine emin degilsin.
Veya Sevgilin, arkadasin seni engellemis mi merak ediyorsun ama bakamiyorsun.
Heryerden bu bilgilere ulasmak istiyorsun degil mi ?
Artik seni kimin engelledigini ögrenmen çok kolay.
www.kimengellemis.com
bütün arkadaslarin burdan ögrendi hadi sende gel

KimEngellemis.com güvenli sistemler altinda sizin bilgilere ulasmanizi saglar.
KimEngellemis.com Group

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
hehe birde adsense koymuş :)

acaba buradan şifresini yazan var mıdır ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benim bir suprizim var az sonra kendilerimi gorunce dudakları ucuklayacak elemanın :D

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben şahsen güzel şeyler yazdım :) ya ufku açılacaktır yada nutku tutulacaktır :D

SwashbuckLer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şifrede ben girdim. Utanmadan mail yollamış neymiş beni engelleyenlerin listesini görecekmişim.
Ya hala bu kafada insanlar kaldımı. yazık vallahi.
Kullanıcı adını ve şifresini okuyunca yüzündeki ifade ne olacak çok merak ediyorum :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun benim e-mail adresimede gelmiş tabiki burda okudugum için email açmadan sildim ne anlıyor bu insanlar böyle zarar vererek anlamış degilim

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaptığı formda ciddi açıklar vermiş bu siteyi yapan :) yani zangır zangır sallamak tozunu attırmak ve site sahibini yaptığına pişman etmek çok kolay :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5