İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu siteye neden gereken önem verilmedi

similyan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar..

Daha derli toplu olması için bir site yaptık ama gereken önem gösterilmedi.. Sizce Sebep ne olabilir..

www.sayface.com

tolqaa1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana kalırsa site güven vermiyor çok yoksa iyi bi site

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Şahıslar bazında girişimlerin tutması biraz zor.

Güvenilir firmalar yapmalı bu işi.

Yapmış olduğunuz satışlardan WEB SİTEMİZ ve yöneticileri herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.

Satıştan, taraflar sorumludur ve anlaşmazlık halinde taraflar kendi aralarında halletmelidir.

Burda olay bitiyor işte, gittigidiyor gibi bir havuz olsa, para orda tutulsa, müşteri onayı verildiği zaman para hesaba geçse, işte o zaman projenin bir manası olur.

Yoksa sizin sitenize giripte bir sayfanın parasını vermesem ne olacak ? Kim bulacak beni ?

Webmaster forumlarında ise en azından bir itrader var, insanlar ona güveniyor.

Şuanki hali ile tutması için, +itrader sistemi getirilmeli, ve ücretli ücretsiz reklam yapılmalı, tasarım güzelleştirmeli.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bana kalırsa site güven vermiyor çok yoksa iyi bi site

tolgaya aynen katiliyorum, profesyonel bir tasarim ile siteyi yenilerseniz, insanlar karsilarinda profesyonel bir site gorduklerinde, islerinizin acilacagini dusunuyorum :)

Dip not olarak ekleyeyim: Eger LikedWin applicationinin sahibi ile iletisime gecip, ortaklasa calisirsaniz, birden 40.000 ziyaretciye sahip olabilirsiniz... LikedWin'in ne oldugunu bilmiyorsaniz, forumda vardi bakarsiniz.

similyan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebookta reklam veya sayfa satmanın yasal bir zemini yok dolayısıyla çok açılamıyorum.. Reklam vermeye bile çekindim doğrusu google ye...

tolgaya aynen katiliyorum, profesyonel bir tasarim ile siteyi yenilerseniz, insanlar karsilarinda profesyonel bir site gorduklerinde, islerinizin acilacagini dusunuyorum :)

Dip not olarak ekleyeyim: Eger LikedWin applicationinin sahibi ile iletisime gecip, ortaklasa calisirsaniz, birden 40.000 ziyaretciye sahip olabilirsiniz... LikedWin'in ne oldugunu bilmiyorsaniz, forumda vardi bakarsiniz.

Bunun site için nasıl bir getirisi olabilir daha detaylı bilgi verebilirsiniz.. Teşekkürler

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Facebookta reklam veya sayfa satmanın yasal bir zemini yok dolayısıyla çok açılamıyorum.. Reklam vermeye bile çekindim doğrusu google ye...

Bunun site için nasıl bir getirisi olabilir daha detaylı bilgi verebilirsiniz.. Teşekkürler

LikedWin biliyorsunuz, insanlara sayfalarini bedava olarak buyutmelerine olanak sagliyor, eger bu uygulama ile ortak calisirsaniz, buyuk ihtimalle, orada surekli olarak sayfa kasan insanlar, sayfalarini sizin siteniz uzerinden satmaya calisacaklardir... Bu LikedWin uygulamasinin da kullanici sayisinda artis gosterecegi icin, LikedWin uygulamasinin sahipleri de herhalde boyle bir projeye dahil olmak isteyeceklerdir.

Umarim yardimci olabilmisimdir, yoksa PM atabilirsiniz. (Not: 18 Kasim'a kadar ispanya'dayim, geridonusum uzun surebilir.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5