İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sponsor bağlantı mı?????

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır, sponsor bağlantılar sayfadaki başlıklardan birisine tıklayınca geliyor.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer site de yazdığımı buraya da yazayım:

yani arkadaş bundan para kazanıyor öyle mi? bu domain benim. son güne kadar yenilemedim. ücretini son gün verdim. firma sahibi bana domaini transfer ediyoruz, o yüzden 20 gün yönetimini sana veremeyeceğiz dedi. ama anlaşılan kendisi domain üzerinden para kazanıyor. doğru mu anlamışım...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siirvehikaye' Alıntı:
diğer site de yazdığımı buraya da yazayım:

yani bundan para kazanıyor öyle mi? bu domain benim. son güne kadar yenilemedim. ücretini son gün verdim. firma sahibi bana domaini transfer ediyoruz, o yüzden 20 gün yönetimini sana veremeyeceğiz dedi. ama anlaşılan kendisi domain üzerinden para kazanıyor. doğru mu anlamışım...
evet aynen öyle, 20 gün senin domainin üzerinden para kazanacak.. domain transferi 20 gün süren bir şey değil..

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuşayım bakalım ne diyecek, konuşma sonunda siteyi burda yazacağım alışverişlerde dikkatli olursunuz. zaten kuşkulanmıştım, bir hafta sonra vereceğim dedi şifreleri bir hafta oldu dün sordum, sonra 15 gün daha lazım dedi....

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Evet domain parking ama bahsi geçen kişi para kazanmıyor,onlinenic kazanıyor."

diyor arkadaş,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5