İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu sponsor ringofon yada blinko değil ne olduğunu bilen varmı

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de bugün adsense reklamlarında dikkatimi çekti ama anlayamadım...

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerde full bu çıkıyo valla ne bitmez reklammış :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rekabet iyidir bize yariycak inş :) fiyatlar yükselirse iyi olur yakında oda üye kabul eder belki test ediyorlardır..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni hesap açmak için MSN adreslerini bırakmışlar, alla alla
Bu nasıl yeni hesap açma yöntemi :p

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smsnet yıllardan beri aynı çalışıyor,telsim,turkcell,avea ve alman opratörlere satış yapabilirsiniz,abonelik sistemi ile ilk gönderimi ücretsiz yükleme yeni çıktı,flash bannerleri dağıtılmadı henüz,uzun vadeli çalışmak isteyenler için ideal bir sistemdir,sürekli geliriniz olur.Ama geçici bir reklam çalışması düşünüyorsanız önermem,ödemeleriniz 2 ay devirli olarak yapılır,içeriği çok geniş bir arşive sahip sadece turkcell in 29 milyon abonesi var,kazancınız sitenizin satışına göre değişir,her içeriğin ayrı bir geliri var,gelir dağılım tablosunu buradan veremem,ama isteyenler mail atsın göndereyim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bence cidden abartmışlar sitelerimizde reklam koyacak yer kalmayacak pop up olarak acacak olursak ise buda kullanicilar açısından görüntü kirliligi olarak atlandirilacak daha uygun düzenlemeler ile daha başarılı olunabilir.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
BEDAVA ama alttaki ufacık yazan Açıklamaya tıklayınca Ringofonun eski hali geldi aklıma . gecen google reklamlarında gorup tıklamıs sallamıstım Kandırma olayı.

Adam gibi 16 kontör düşer iptal edilmeyen üyelikte diye neden yazmazlar anlamıyorum. Ama dogru o zaman insanlar ilk melodi bedava Tongasına düşmezler...

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem güncellenmiştir

Yeni ve eski ortaklarımıza duyurulur ;

1 - Bir aylık periyod süresince kazandırılan her bir yeni abone için tek sefer ödeme yapmak üzere 1$ pay alıyor olacaksınız.

Örnek: www.abc.com sitesi SMSNET’ e bir aylık süre içerisinde toplam 3400 abone kazandırırsa ay sonunda kazanmış olacağı rakam 3.400 x 1$ yani 5.440 YTL olacak. Abone kazandırdığı sürece kazanmaya devam edecek.

2 - Kazandırdığı her abone başına ve her ay devam eden abone için 0,5$ pay alıyor olacaksınız.

Örnek: www.abc.com sitesi SMSNET’e bir aylık süre içerisinde toplam 3400, ikinci ay içinde de toplam 3200 abone kazandırırsa kazanacağı rakam ilk ay için 3.400 x 0.5$ = 2.720 YTL. Ikinci aydaki kazancı ise 3.200 x 0.5$ + 3.400(ilk ayki devam eden abone sayısı) x 0.5 $ = 2.560 YTL + 2.720 YTL = 5.280 YTL

2. sistemde ayrıca sattığınız içeriklerden de geliriniz olacak.mevcud partnerlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur,flash bannerleri kullanabilirsiniz.

Bize seçimleri konusunda geri dönüş yapmayan partnerlerimiz 2 numaralı seçenek üzerinden ödeme alacaktır. Bu paylaşım Temmuz ayı başından itibaren geçerlidir.

[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5