İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Sunucuyu Bu Fiyata Bulamazsınız!! Sadece 1 Tane!!

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Aşağıdaki sunucu FDC'de geçen ay başlayan yeni fiyat uygulamasından önce kiralandığı için fiyatı şu anki fiyatlara göre baya aşağıdadır.Bu fiyata bu sunucuyu bulmak çok zor.Sadece 1 adet satılıktır.

FDC'nin şu an için AMD Sempron 3100 satışı yok.Ona en yakın sunucu AMD Sempron 2800,onun fiyatı da 199$.Yani 272 YTL.

Sunucu Özellikleri:

AMD Sempron(tm) Processor 3100+
1 GB RAM
80 GB HDD
100mbit Port
13 IP Adresi
Ücretsiz cPanel/WHM
Ücretsiz Fantastico
Ücretsiz RVSkin
Herhangi bir problemde 3 dakika içerisinde reboot imkanı.

Kurulum Ücreti: 0 YTL
Sunucu Ücreti: 235 YTL (KDV Dahil)

Sunucu şu an kurulu durumdadır.Satıldıktan sonra format atılarak yeni sahibine teslim edilecektir.

Ping IP: 208.53.143.82

Kurulabilecek işletim sistemleri:

Fedora Core (4,5,6)
CentOS 4.x
FreeBSD 5.4,6.x

Ödeme Seçenekleri:

Banka Havalesi,Posta Çeki,Paypal

Ayrıca aylık 40 YTL fark ile sunucunun RAM'ini 2 GB'a yükseltebilirsiniz.Veya 200 YTL tek ödeme ile RAM'i 2 GB'a çıkartabilirsiniz.

Sipariş vermek için lütfen www.bilhost.com adresinden bir ticket açınız.

Önemli:

Sunucunun yönetimi tamamen müşteriye aittir.Bilgimiz ve vaktimiz yettiğince her türlü yardımda bulunuruz.Ancak hiçbir şekilde yardım etme zorunluluğumuz yoktur. (Network ve donanım sorunları hariç)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5