İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu tarz birşeyi kaça yaparsınız

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
http://legalpara.tahminkolik.com/kupon.aspx

Sadece kupon paylaşıcam başka birşeye gerek yok adminden

kodu
maçı
tahmini
oranı yazıcam. 2-4-6-10 kaç misli ise onu işaretlicem otomatik olarak kaç para tuttuğunu gösterecek sistem 3-4-5 yapınca kaç para tuttuğunu gösterecek

kaça yapılır böyle birşey basit birşey olsa gerek öyle tahmin ediyorum.

iso35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
legalpara oynamayı bilmediğim için misli 3 4 5 dediğiniz olayları bilmiyorum ama sorun değil öğrenir kodlarız :) işi seri bi şekilde bitiririm. ilgilenirseniz. msn adesinizi pm atın daha detaylı görüşelim.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
fiyat nedir ? birde maçlar bitince tutan maçlar yeşil tutmayanlar kırmızı olacak

CanerMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
böyle bir sitemi kurmak istiyorsaniz fiyat olarak 1000 ytlye yaparim ilgilenirseniz vede ciddiyseniz indirim yapabilirim sistem basit birsey olarak göruyorsunuz fakat öyle basit bir konu degil bu onlinesistem kurulmasi gerekirki sizin kuponlarinizda biten maclar ciksin veya oynanan maclar göruntulensin

oguzweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 liralık birşey yok orada.

tutan maçlar ise kontrol edilip renklendirilecek. kasmayın kendinizi :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
1000 lira mı 3000 liramı dur bakayım en güzel gülme smileyi hangisi heh buldum sanırım bu :gül: ne yaptınız yaa r10 da 25 TL ye yaptırdım bir tane siteye entegre ediyorum bitince haber veririm :D hey allahım ne günlere kaldık gören sanacak prof bir site yaptırıyorum :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
haha :D bilader siteye sadece maç seçip kupon yapmak var.

birde maçları ve oranlarını girmek sonra kupon yapmak maç bittikten sonra skorları girmek vs. vs.

hatta istersen sen kupon bile yapmıyorsun :)

CanerMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadasim bildiklerini kendine sakla bence 25 ytl yapilan sistemi ozanti dogru söyluyor ama bence 25 gün bile kullanamazlar:)) isi biliyor gibi yapmayin arkadaslar :alkış: cok basit birsey sanan arkadas 25 ytlye arkadasin istedigi özellikde kim yapiyorsa parasini ben ödüyorum

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
1000 lira mı 3000 liramı dur bakayım en güzel gülme smileyi hangisi heh buldum sanırım bu :gül: ne yaptınız yaa r10 da 25 TL ye yaptırdım bir tane siteye entegre ediyorum bitince haber veririm :D hey allahım ne günlere kaldık gören sanacak prof bir site yaptırıyorum :D

nicki yazda gidip bende satın alayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5