İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu tarz eticaret sitesi yaptırmak istiyorum...

gheta78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Şu sitenin benzerinden yaptırmak istiyorum. Aynen popup pencerede bilgileri alacak
www.outletim.com
ürün detay-beden ölçü-sepete ekle- fiyat- resimler...vb.
Erkek-Bayan-Son Ürünler butonu ve alt kategorileri olcak aynen bu site gibi.

Fazlada vaktimiz yok ustadlardan fiyat rica ediyorum...

(Normal şekil sağda solda bloklar yada popup şeklinde olmayan sistem istemiyorum)

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Söylediğin site aspx ile yapılmış yani aspx ile özgün olarak kodlanmış bir site bunun yerine hazır script ile yapanları bulursan daha ucuza gelir.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu arada bildiğim kadarıyla .net framework ile yapılmış uygulamalar sadece windowsda ve .net framework kurulu bilgisayarlarda açılabilir sadece...

gheta78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazırlar varda hocam bu tarz değil. Klasik model eticaret. Böyle jquery popup pencerede göstermiyor fiyat resim vesaire bilgileri.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Jquery aspx ile uyumlumu onuda bilmiyorum. Bu sitenin yapılması için yoğun bir çaba harcandığı belli oluyor. Zaten aynısının yapılması çok maliyetli ve zaman gerektiren bir iş olacaktır

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Jquery bir javascript kütüphanesi. Kullandığınız programlama dili ile ile alakası yok, browser da çalışan herşeyle uyumlu.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Demekki javascript ile yapılabilir. Ama daha öncede söylediğim gibi maliyetli olacaktır ne kadar tutacağını tahmini olarak öğrenmek için uzmankirala.com daki projelere bakabilirsiniz

gheta78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet hangi dilde yapıldığı önemli değil aynı işlevde bir site lsun yeter.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu siteye benzer hazır olan yazılımlardan magento yu tavsiye ederim.çoğu özellikleride benziyor zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi