İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu tasarıma hit sorunu?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar sitemin tasarımına oldukça güveniyorum ama 1 hafta oldu ancak 360 kisi girdi siteye, birkaç topliste de üyeyim daha beklemeli miyim yoksa başka çözüm yolu var mı?
kendimi çalışmayan bir dükkanda müşteri bekleyen esnaf gibi hissediyorum:)

http://www.bencebu.com

G

guajira

Misafir
Sana önerim sayfalarının title larını değiştir. siteni www.vaynet.com ve www.yawhoo.net e ekle buralardan iyi hit alırsın. bide link değişi yapacak siteler bul kendine tanıtıma ihtiyacın var. Sitenin tasarımı gerçekten hoş olmuş. PC dergilerine mail atarak tanıtımını yapmalarını sağla.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Büyük link sitelerine mutlaka girmende fazda var.çünkü yeni site oldugundan dolayı toplistlerde yükselemezsin.yükseklerde olmayıncada kimse alttaki sitere tıklamıyor yada çok nadir tıklıyor.Bunun yerine pagerankı yüksek link sitelerine gir.Pagerank nedir bilmiyorsan www.gitme.net/google.php buradaki yazıyı oku yada forumdaki pagerank kategorisindeki yazılara göz at.

vaynet evet iyi hit yollar.

www.interturknet.com
www.vaynet.com
www.bedava.cc
www.tr100.com
www.sayfa.com
www.sayfalarim.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5