İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu tür bir reklamı nasıl siteme koyabilirim...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şunu öğrenmek istiyorum http://www.antoloji.com/siir/ adresindeki gibi belli konudaki adsense reklamlarının listelenmesini sağlayan bu tür linkleri siteme nasıl koyabilirim.
Bunun bir şartı filan var mı?
Bilgi sahibi beni aydınlatırsa çok sevinirim.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense panelinde "Bağlantı Birimi" seçeneği var ounu seçersen bu linkler çıkar.

S

Senbul

Misafir
Görüntüdeki bölümden seçiyorsun.
4 yada 5 li secim sansın var.

505.jpeg

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tarz reklamda tıklama başına değil tıkladıktan sonra yönlendirilen sayfada da tık olursa ödeme oluyo bildiğim kadarıyla. bu yüzden de güzel gözüküp kullanışlı olmasına rağmen pek getirisi olmuyo diye düşünüyorum.

S

Senbul

Misafir
Pembekedi ; bu konuda sana katılmıyorum.

Siteye ve içeriğe gore değişebiliyor.

Cok iyi geri dönüş alıyorum bu tür reklamlardan.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ama dediğim doğru di mi? yani o reklama tıladıktan sonra tekrar tıklanması gerekiyo. tabi içeriğe göre verim alınabilir.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi entegre edilirse getirisi daha fazla oluyor, en azından benim sitemde öyle.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tiklandiği zaman acilan sayfadaki herhangi bir linke tiklayincami getirisi oluyor? Peki tüm linklerde getiri oluyormu? Mesela arama sayfasinda sadece sponsor linklere tiklaninca getirisi oluyorda. Bunu hic denemedim ve tiklayip bakmadimda basimiz agrimasin diye :)

S

Senbul

Misafir
dll' Alıntı:
Tiklandiği zaman acilan sayfadaki herhangi bir linke tiklayincami getirisi oluyor? Peki tüm linklerde getiri oluyormu? Mesela arama sayfasinda sadece sponsor linklere tiklaninca getirisi oluyorda. Bunu hic denemedim ve tiklayip bakmadimda basimiz agrimasin diye

Açılan sayfadaki sonuçların hepsi reklam.
Beleş sonuç yok :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5