İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu tür reklam koysam ban yermiyim

• Konbuyu başlatan desperado
  • Başlangıç tarihi
D

desperado

Misafir
arkadaşlar vbulletin3.65 sistemiyle kurulu sitem var araba satışları yapan bir sitenin reklamlarıni sponsor link olarak 1. mesajın altına koydum 2-3 gündür duruyo şimdiye kadar bişey olmadı google tarafından. ADSENSE reklamlarından bir tane 1. mesajın içine koysam ban yermiyim.
NOT:google adsense 1 tane üstte vbulletin logosunun bana göre sağ tarafına koydum

GnYdGn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım arkadaş kısaca, aynı sayfa içerisinde Adsense ile birlikte başka reklam çeşitlerini de kullanabilir miyim diye soruyor.

Şöyle söyleyeyim. Adsense'den ayrılan özellikleri mevcutsa koyabilirsin. Yani ziyaretçiler diyecek ki "bu adsense reklamı", "bu bilmem neyin reklamı". Adsense'ye benzeyen reklam tiplerini kullanma.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sponsor link diye aldıgın reklam koyup hemen altınada google reklamı koyarsan banlanırsın reklama tıklanması için teşvik ediyor sayılırsın

K

Kayıtsız Üye

Misafir
cevaplar için teşekkürler arkadaşlar sorunumun cevabını aldım..........

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi