İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu webmasterları anlamadım gitti

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşler Amerika'da da bir dolara kurşun sıkanlar var. Böyle birşey olsa bir amerikalı öylesine bir site yapıp sonra deliler gibi oraya buraya koşup değişik ip lerden reklama tıklar.

Hatta bunun için işçi de istihdam eder.

Hatta tıklamalarla ziyaretçi sayısını dengelemek için tıklamasız ziyaretçi sayısını dahi temin eder.

Bunlar hikaye

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle değil credit repair kelimesi ile hiçbir kelimeyle 133 dolar almak mümkün değildir internetteki web siteleri bol bol sallar bu click başına ödemeler hakkında. Bu kelimenin 1 numara çıkabilmek için reklamverene maliyeti maksimum 3-4 dolardır, o sayfada 4 üncü çıkanın maksimum maliyeti 1 dolarsa 3,2 ve 1 inciyi google otomatik olarak 1,1 1,2 1,3 dolar gibi değerlerle ücretlendirir yarısını da kendisi alsa sana 0,6 falan düşer. Ama video conference call daha yüksek ödeyen bir kelime benim bu içerikte bir websitem var 2-3 dolarları görüyorum arada.

Olay herkesin bu mantıkla web sitesi yapmasında kilitleniyor zaten arama motorlarında ilk 2 sayfada yer almak imkansızlaşır ve yabancı ziyaretçi bulamayacağın için gelirinde olmaz.

Bu arada retrieval kelimeside 5 dolar vermez, imkansız. O "information retrieval" vs. daha spesifik bir kelime olmasın?

S

selimcen

Misafir
Tıklama başına ençok kazandıran ve güvenli olan sistem hangisidir. Birde mail okumayla ilgili güvenilir site bilen var mı?

R

rolfy

Misafir
google hangi sitenin ne amaçla yapıldığını biliyor, tabi ki 3 günlük bir sitede tıklama başına yüksek ücret veren reklam yayınlamayacaklardır.

karşınızdakinin zekasını bazı kişiler hep kendisinden daha az olarak düşünüyor, bu yüzden büyük hayaller, kandırmacalar vs. sonunda ise hayal kırıklığı.

sizin geçtiğiniz o yolları google'daki mühendislerin kaç kere geçmiş olduğunu düşünün, ondan sonra yaptığınız siteleri yeniden gözden geçirin arkadaşlarım.

benim tavsiyem budur

133$ tık başına doğru olabilir, ama bu reklamı veren firmanın bulunduğu eyaletin hatta şehrin IP'si olan bir bilgisayardan tıklandığında bu kadar veriyordur belki de

at gözlüğüyle düşünüyor bazı arkadaşlar, tek yaptıkları yıkıcı eleştiri

daha çok düşünelim daha akıllı olalım, başarı bununla gelir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5