İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu yazın size göre en iyi Türkçe şarkısı hangisi?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar yazın bakalım bu yazın en hit şarkısı hangisi?(Türkçe)

Bana göre;

Nil Karaibrahimgil - Peri
Banu Zorlu - Gönül Çiçekleri
Gülben Ergen - Lay la lay
Ayna - Nefes
Rafet El Roman - Gönül Yarası (slow ancak süper)
Hande Yener - Aşkın Ateşi
Serdar Ortaç - Sor
Özgün - Kandırman Lazım
Kenan Doğulu - Cakkıdı
benim aklıma bunlar geldi.Bazılarını dinlemekten sıkıldıysamda güzel şarkılar...Sizde aklınıza gelenleri yazın bakalım.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kenan Doğulu - Cakkıdı

bu şarkı ve kliple avrupa muzik piyasına atılsa iyi sonuçlar alır diye düşünüyorum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla atılır atılmasınada onun ıngılızcesını yapmak bıraz zor gibi yapılır ama anlasılmaz

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
mk++' Alıntı:
valla atılır atılmasınada onun ıngılızcesını yapmak bıraz zor gibi yapılır ama anlasılmaz

anlamalarına gerek yok bence.:) Bende ing. şarkılar dinliyorum anlamasamda çok hoşuma giden parçalar var.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cakirx' Alıntı:
anlamalarına gerek yok bence.:) Bende ing. şarkılar dinliyorum anlamasamda çok hoşuma giden parçalar var.
Tabi önemli olan müzik olduğu için olabilir.Zaten Kenan doğulunun parçasında sözlerin her hangi bir anlamı yok sadece müzik güzel olduğu için çok tutuldu.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiçbirini adam gibi dinlemedim ama olsa olsa aynanınki olur diğerleri rezalet(bence)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ebru Yaşar ve Mahsun ve Demet Akalın eksik listede.

Ama öyle bu benim şarkım diyecek birşey yok. Hepsinden sıkılıyorsun belli bir süre sonra.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her ne kadar pop dinLemesem de çakkıdı'nın gerek prodüksiyonu, gerek soundu, gerek yorumu gerçekten güzeL oLmuş...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vay be cakkıdının bu kadar ilgi göreceğini sanmıyordum.Baya tutulmuş demek bu arada trextranın dediği parçaları sanırım;
Ebru Yaşar - Yeşillenirim
Mahsun Kırmızıgül - Azar azar
Demet Akalın - Affedersin

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Gül diye soyad var biliyoruzda, Kırmızı diye isim olur mu :)

Mahsun un şarkısı - 01 Dinle

Yaw reseller olayı varya dalgınım :p dinleyide biliyorum.Ama mahsun dinliyorsan azar azar güzel onuda tavsiye ederim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu biraz daha yeni diye söyledim. Diğer şarkıyıda biliyorum. Azar Azar ismi iğrenç bu arada. Faruk K. yı ve o iğrenç dansını hatırlatıyor bana.... :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Bu biraz daha yeni diye söyledim. Diğer şarkıyıda biliyorum. Azar Azar ismi iğrenç bu arada. Faruk K. yı ve o iğrenç dansını hatırlatıyor bana....

Faruk K dedin benimde gözümde canlandı.Yaw Faruk K seven var mı :D hayır cidden merak etmeye başladım bu adamı kim seviyor? kim dinliyor?Zaten Türkçe yazmıyor her halde şarkılarını çünkü anlamları yok :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
Faruk K dedin benimde gözümde canlandı.Yaw Faruk K seven var mı hayır cidden merak etmeye başladım bu adamı kim seviyor? kim dinliyor?Zaten Türkçe yazmıyor her halde şarkılarını çünkü anlamları yok :D
Ama dansları anlamlıdır. İlkokul kareografileri bile daha iyi onunkilerden. Birde kendini MTV deki dansçılarla kıyaslamıyor mu. Neyse boşverin prim yaptırmayalım :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merty_fb' Alıntı:
direk önyargılıyım artık ben türkçe şarkılara, dinlemiyorum %99 rezalet oluyolar
Öyle demen yanlış %99 çok büyük bir oran bana göre Türkiyede iyi sanatçılar var ve bazı şarkıları gerçekten güzel oluyor.Bir sezen aksunun birçok şarkısı vardır.Hiç bir yabancı şarkı yerini tutamaz.Yani aslında Türkiyede çok iyi slow şarkı oluyor.Fast şarkılarda ise ben kötü diyemem ama genel ağırlık yabancı şarkı dinliyorum.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şarkıyı bu sene çıkardı sanırım. Bir adam vardı şarkısında genelde "SEVDANDANDIR" deyip duruyordu. Türküydü belki..

Bu adamı hatırlıyor musunuz? Şarkının ve adamın ismini hatırlayamadığım için indiremedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5