İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu yerleşimde sıkıntı varmı? sizce...

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi arkadaşlar google kurallarında okuduğum kadarı ile

2 tane tavsiye
1 tane link
3 tane de içerik reklamı

yerleştirilebiliyor bir sayfaya. Bende aynen o şekilde yapmama rağmen, aşağıdaki tavsiye reklamı, içerik reklamı olarak değişiyor zaman zaman. Bunun bir sakıncası olur mu aceba? Ve uzun süredir adsense'yi kullanmıyordum. Her ay başında tavsiyeleri geliyordu. Daha fazla reklam daha fazla getirir tarzında. Adamları dinledim dolu dolu bir içerik ve reklam yerleşimi yaptım. Ama dediğim gibi şuanda 3 yerine 4 içerik görünüyor. Halbuki birisi tavsiye. Kendiliğinden içerik reklamını dönüşüyor...

Görüşlerinizi bekliyorum.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referal'ın text referal reklamlara dönüşüyo altta yazıyo zaten Referral Ads by Google diye.. sorun çıkarmaz 4 içierik olmuyo sonuçta.. ama neden böyle bir dönüşüm oluyo bilmiyorum..

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürler... ilginizden dolayı. Ama insan tereddüte düşüyor :) google'den hiç ban yemedim asla da yemek istemem...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Resim biraz ufak belli olmuyor ama sanırım üstte aynı boyutta üç kare reklam yan yana birbirinin aynı boyutu olan 3 reklam aynı sayfada kullanılabiliyor mu bu tartışılır?Çünkü bu konuda farklı görüşler var.Onuda bir araştırmanı öneririm.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
siz yinede, üstteki adsenseleri 2 ye indirin, çıkarttığınız adsenside 728*90 olarak, referalların yerine koyun.. ne olur ne olmaz,

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buradaki tek sorun aynı boyutta 3 reklamı yayınlaman olabilir ama buna bazıları yasak değil bazıları yasak falan diyorlar ama kesin birşey yok

bunun dışında sen tavsiye eklediysen ve içinde normal adsense gibi içerik çıkıyorsa bu goolenin yaptığı bişey ve bunuda bilerek yapıyorlar oyuzden sorun yok yani

1 er tavsiye
3 adet normal içerik
3 adet bağlantı birimini tek sayafa kullanabilirsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5