İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu yönetimi seviyorum nedenmi

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar herkeze merhaba öncelikle buranın başka yerden farkını anladım fark nemi söyliyim başka bir webmaster sitesinde ismini vermek istemiyorum kalın yazdık diye banlıyorlar konuyu yanlış yere açtık diye banlıyorlar eski konulara mesaj yazdın diye banlıyorlar ama eminimki kendileri kaybedecek iyinet daha iyi yerlere gelecek buna eminin bu siteyi açan arkadaşa sonsuz saygı ve sevgililerimi sunuyorum ..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
iyinettede forum kuralları gereği yazınızın tamamını kalın yazamaz , farklı bölümlere konu açamassınız ama banlamayız tabiki:)

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mathiaxbars konumu kapattığın ve özel mesaj atamadığım için buraya ekledim yazımı, okuduktan sonra oraya bu mesaji yerleştirmeni istiyorum...

Peki ben sana bütün faturaları faxladığımda veya mail attığımda sen bunların hepsini oraya yerleştirip o üyenin üyeliğinide iptal edecekmisin...
lütfen bu yazımı o konuya yerleştir ki beni iki araya sıkıştırıp sahtekar yapmayın...
Ben ıspatlarım çünkü

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/site-satisi-siparisi/90366-mathiaxbars-dikkatine-kanit.html

ulaşabilceğiniz msn adresi oraya yazılmıştır daha fazla forumda kirlilik yapmayın... Konu kanıtlanması ve uzamaması için kapatılmıştır kanıtlandığı an tekrar açılacaktır...

mathiaxbars, görüşeli neredeyse 2 saat oldu, konu hakkında bir gelişme varmı acaba? Her geçen dakika benim aleyhime işliyor... Konunun hassasiyetini biliyorsun...

Konu ile ilgilenirsen sevinirim...

maddogtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu nekadar dagılmıs bı sevgı olmus bı mahkeme olmus bırıde edebıyatcı olmus:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi