İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Zayıflama Ürünlerin Ana Bayisi?

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

İnternette çok satılan cappage pow, red pepper jel, 5in1 gibi zayıflama ürünlerin ana bayisi nereler?

Bir kaç tane ürünün ana bayisini buldum diğer ürünlerin bayisi hakkında bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sağlığınız Umrumuzda Değil Biz Paraya Bakarız Anonim Ortaklığı
Ana Merkez: Pekin Çin

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
Sağlığınız Umrumuzda Değil Biz Paraya Bakarız Anonim Ortaklığı
Ana Merkez: Pekin Çin

yourock.gif

T

trgy

Misafir
Satmayın şunları gerçekten çok zararlı. Bir makale okumuştum bunlarla ilgili bazı iilaçların içinde kireç varmış. İnsanlara kireç içiriyorlar. İnsan psikolojik olarak zayıfladım hissediyor az yiyor kendisi zayıflıyor ilacın faydası yok ama işte gel de anlat. :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaşın konusunu mahvettiğim için özür dilerim ancak hazır sağlık demişken, allahını seven domuz gribi aşısını olmasın. Bir ülke salak yerine konuluyor, yok herkes ölüyormuş, bilmemneymiş. Medya anlaşmalı boş laflar bunlar. Bu aşının yan etkileri daha denenmedi, denek ülke olarak Türkiye kullanılmak isteniyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence sat arkadaşım. Hatta imkanın varsa dahada ucuza sat ki o ürünün işe yaradğını sanan zeka özürlüler çıksın aramızdan :D

Bu arada domuz gribi aşısı enterasan hale geldi. Kanada hükümetide almış bunlardan hatta hidayet ve takım arkadaşları aşı vurulunca ortalık ayağa kalkmıştı. Yani saf yerine sadece bizi koymuyorlar sanırım. Daha ileri ülke dediğimiz Kanada'ya da gazlamışlar aşıları...

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu ürünlerin üzerinde tarım köyişleri bakanlığı onaylı yazıyor bu yazılar palavramı devlet izin veriyorsa sağlıksız ürünlerin satışına izin mi veriyor yani nasıl bir yerde yaşıyoruz yahu :)

T

trgy

Misafir
arkadaşlar bu ürünlerin üzerinde tarım köyişleri bakanlığı onaylı yazıyor bu yazılar palavramı devlet izin veriyorsa sağlıksız ürünlerin satışına izin mi veriyor yani nasıl bir yerde yaşıyoruz yahu :)

Sağlık ile ilgili bir ürün bu. Tarım Köy işlerinden onay almak kolay olduğu için Tarım köy işlerinden alıyorlar. Sağlık Bakanlığından almayı denesinler bakalım alabiliyorlar mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5