İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugun aldigim (in) uzantili sayfam acilmiyor

DenizGozLum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar bugun aldigim (in) uzantili domain adresimi expoler opera chrome firefox ile yazip girdigimde sayfa bulunamiyor hatasi aliyorum host firmasindan kaynaklanan bir sorun degil bir cok kisiye adresi vrrdim herkes girebiliyor ama ben index sayfasini bile goremiyorum aldigim uzanti ile bir cok site var hepsine rahatlikla girip cikabiliyorum yasadigim yerden kaynaklanan bir sorun ola bilir diyolar Norvecte yasiyorum arkadasim deneme amacli forum kurdu tr den ve ben goremiyorum konu hakkinda bilgi ve tecrubesi olanlar bilgilendirirse sevinirim site adresimi de yaza bilirim girip girmedgi hakkinda bilgi verebilirsiniz

www.film-indir.in
Admin ve mod arkadaslarim hic bir sekilde reklam amacli acilmamistir konu ilginiz ve alakaniz icin simdiden herkese tsk ederim

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
site normal aciliyo sorun sanirim dnslerden kaynaklaniyo

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site açılıyor, forum sitesi
24-48 saat bekle DNS ler otursun senin bilgisayarında.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sitede hiçbir sorun yok ve gayette hızlı açılıyor.

@DenizGozLum;

Proxy sitelerini kullanıp sitenize girebilmeyi denediniz mi?

DenizGozLum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar yorumlariniz icin herkese tsk ederim su anda sorun yok sanirim rahat bir sekilde giris yaptim siteme

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5