İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugün bağlantılarda bi sorun var mı ?

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam bugün internet bağlantılarında bir problem var mı acaba ? Msn e giremiyorum. İnternet cafeden denedim yine giremedim. hotmail sitesine girmeye çalışınca ya sayfa görüntülenmiyor. Yada service unable yazıyor. Ve birsürü siteye giremiyorum. Sayfa görüntülenmiyor. Bende mi sadece sorun yoksa sizlerde de böyle bir problem var mı?

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet var hatta bende buraya baktım bu konu nasıl açılmamıs bitek bendemi var sorun diyordum.. şimdi açıldı:D

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok benimki sadece msn ve hotmail e özel bi konu değil. Diğer bağlantılarında bazılarına giremiyorum. Acaba bağlantıyla mı alakalı yoksa. Sadece bana has birşey mi diye merak ettim. Çünkü evden bağlanamadım . İnternet cafeden de bağlanamadım o sitelere.

by_burn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telekom internete darbe vuruyor şu anda o yüzdendir. Birçok absürt site kapatılıyor.

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk mesajın direk absürta mı girdin terbiyesiz :) insan alıştıra alıştıra bahseder böyle şeylerden :)))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5