İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugun benim dogumgunum

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer forumdada açmıştım başlık , ama yeterli sayıda hediye gönderimi olmadı , belki sürpriz yapıcaklardır :) Hediye göndermicekseniz kutlamayın valla kuru kuru :D :D

dogumgunumuzde calısıyoruz , bare forumda kopalım

kop kop hehe

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Crawler kendin açmana gerek yoktu. Ben açardım konuyu ancak akşama kalırdı. :p

Mutlu yıllar.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepinize tesekkurler arkadaslar , nice mutlu yıllar geçirmek dileğiyle hep birlikte

onur ;

nası yoksun olm listede ?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceki çalıştığım şirkette çalışanların doğum günüyle ilgili email gönderiyorlardı. insanlar doğum günlerini insan kaynaklarına belirttikçe bir gün öyle bir durum oluştu ki; hergün bir doğum günü emaili almaya başladık neredeyse. bilin bakalım o durumda insanlar ne yapıyorlar :)

Can sıkıcı emaillerin cöpe atılmasıyla ilgili bir kural daha ilavesi .....

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe banada yasakpara sirketleri mail göndermis dogumgununuzu kutlar size özel bonusunuzu kullanmanızı tavsiye ederiz :)

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş biraz geç oldu ama yeni farkettim. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Nice yıllara. Bütün duaların kabul olsun....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5