İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bugun kaç sayfam indexlenmiş ?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
örneğin dün veya bugun kaç sayfa indexlendiğini nasıl görebilirim tonlarca sayfa var fakat ben hangi sayfaların indexlendiğini görmek için ne yapmam lazım ?

site:siteadi.com hepsini gösteriyor

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yourcache günlük indexlenen degil o gün itibariyle toplam indexli sayfalari gösterir

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yourcache günlük indexlenen degil o gün itibariyle toplam indexli sayfalari gösterir
Google cache tool: check how your website indexed by different Google datacenters. girip adresi yazdığın zaman o gün indexli sayfaların çıkıyor.Orada günlük kaç indexli sayfan olduğunu gösteriyor mesela benim site için Mesela bugün 54 diyor yarında 56 oluyor demekki 2 artmış.Böylelikle hesaplayabilirsiniz.Zor birşey değil herhalde.Tabi her zaman artmaz düşüşleri de hesaplarsınız olur biter :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5