İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugün siteniz için ne yaptınız?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
"bolu" aramasında bir inceleme yaptım, acaba ilk sayfada çıkarmıyım diye.. İmkansız gibi bişey olduğunu görünce bir şey yapmadım. Gerçi, "zoru yaparım, imkansız biraz zamanımı alır" ama neyse....:D

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben 6 aydır aklımda olan birkaç şeyi uyguladım.
Linkleri Google'ın sevdiği şekle, .html uzantılı hale getirdim.
Pr2 ve google aramalarında iyi durumda olan bir sitemden link aldım. Şöyle ki;
BA 1.Lig - 15.Hafta | Akhisar Belediyespor - Denizlispor adında bir başlık açtım forumda. Bu başlığın linkini diğer sitemde link olarak ekledim ve gördüm ki bu çok faydalı oldu. Daha önceki maçlarımız için açtığım başlıklar halen indexlenmemişken o link sayesinde 1 saat içinde ilgili başlığa index aldım.

Bazı şeyleri yeni öğrendiğinizde çok mutlu oluyorsunuz. :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dün seo konusunda konuştum biriyle, öyle şeyler anlattı ve öyle linkler verdiki ağzım açık kaldı, bilmediğimiz ve öğrenemeden öeleceğimiz o kadar çok şey var ki, hayat yetmez vallah.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
tema ismi ve tema içindeki kelimeleri domaine uygun hale getirdim bir nevi çeviri,
bir kaç tane backlink kasıp 1 makale yazdıktan sonra pc yi kapatıp tv i açıp 10 dk izledikten sonra yatacağım iyi geceler :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Konu girdim ve muhtemelen akşama kadar da konu gireceğim. Haber siteme de gündemi takip ederek konu ekleyeceğim :) Ayrıca bu konu gerçekten güzel olmuş. Herkese iyi çalışmalar.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Wordpresse geçiş çalışmalarımı büyük oranda tamamladım, eskisine göre harika oldu:)

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Öle takılıyor şimdilik eve geldim şimdi yapıcam. Yazılar eklicem , tema değiştiricem, scriptime devam edicem(script yazıyorum php :D )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5