İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugün Tıklara Verilen Parası Artan Varmı Acaba

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir tane sitemde tıklara verilen para yaklaşık 2-3 katı artmış durumda, sizde de boyle birşey varmı acaba?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aksine bugün düşüş var bende akreplist. konularımız farklı heralde senin konunda birisi yeni yüksek reklam vermiş olabilir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mühtemelen farkli konulardir, bazen tek tıka 20-30 dolar verdiği oluyordu acemilikten biri reklam veriyordu ve boyle ucuk miktarlar oluyordu, oyle bir durum olsa gerek onceki gunler ile benzer tiklama oranlarina sahip cunku

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar artış varsa çekinmeden belirtiniz lütfen site adlarınızı vermeye gerek yok zaten, birkaç kişi de artış var dedi çünkü de

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bugun bendede tık basına anormal güzel bir artış oldu keşke hergün bugun olsa :) yılbası hediyesi veriyo google heralde..Özellikle dizin ve toplist sitelerinde artış oldu tahminime göre..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anormal bir düşüş var 2 gundur. Bizden aldıklarını size mi veriolar nedir :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hımm ilginç, konudan konuya fark var tabi bi şirket gelip reklam vermiş olabilir umarım hep böyle gider sizin (benim hep belirli seviyelerde oynuyo)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün bende de anormal bir düşüş var yani tıklar aynı ama dün ile bugün verilen rakamlar tutmuyor.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hayatımın gününü yaşıyorum heralde adsense geliri olarak, acayyip bir gün yani inanılmaz bir artış var, bir işler dönüyor ama bakalim, biri sürekli tıklıyor deseme oranlar onceki günler gibi gerci hit sayısı fazla oldugu icin belki farkedilmeyedebilir ama acayyip bir artış var

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim dün baya kötüydü,
son anda
Kod:
Kanaladıxxx  	 4  	 1  	 25,00%  	 US$ 282,95  	 US$ 1,13
kanalından tek tıklama ile azda olsa kendini toparladı...

Şu an için ise iyi gidiyor, hadi hayırlısı...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç genelde bendeki o artışlar arama kısmından oluyordu. 25 kelime aramasında 40 $ toplanabiliyordu. eğer arama kısmından kazancın arttıysa dikkatli ol derim birileri sitenle uraşıyor olabilir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arama kısmında degil arama kısmı icin 40 dolar acayyip bir para yahu senin sitende

bugun normal bu arada kazanc dun ne olduysa artik

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arama kısmında degil arama kısmı icin 40 dolar acayyip bir para yahu senin sitende

bugun normal bu arada kazanc dun ne olduysa artik

evet accayip olduğu içinde google banlamıştı. tabi o zamanlar cahil ve birazda aç gözlü olduğum için arkadaşlara kelimeler verip aramalardan tıklama yaptırıyordum. tabi sabah ezanına müteakip banıda yerleştirmiş oldu google. :)

olurda dedim sendede bu tarz bişi ceryan etmiş olmasın. aç gözlülük kısmı değilde aram kısmı aktifse bu tür aramalardan artmış olabilir diye düşündüm.

neyse işallah sorunla karşılaşmassın bol kazançlar.

dreamdesigner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abıcım su artıs banada vursun ya 2 gundur berbat gıdıyor resmen umdugum cok ama cok altında :(

Dj B@mBaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 gündür felaket dencek şekilde düşüş var..sizdede artış var nasıl oluyor bu iş:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5