İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugünkü counter-strike maçı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün 22.00'de counter strike maçı yapacaktık. msn olmadığı için kimseyle görüsemiyorum. r10 da saldırı yüzünden kapalı (telekomdan kesmisler fisini zaten zarar görmesin diye). bana maç ile ilgili bilgileri google talk'tan bildirirseniz sevinirim. google talk adresim hostbank'ta var.
not: dısarıda olacağım bugün, tam 22'de girerim servera, hepinizi mahvederim merak etmeyin. ploop gelmedi, yok diye beni almazsanız oyuna da adınızı çıkarırım sahte resimlerle :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugün 22.00'de counter strike maçı yapacaktık. msn olmadığı için kimseyle görüsemiyorum. r10 da saldırı yüzünden kapalı (telekomdan kesmisler fisini zaten zarar görmesin diye). bana maç ile ilgili bilgileri google talk'tan bildirirseniz sevinirim. google talk adresim hostbank'ta var.
not: dısarıda olacağım bugün, tam 22'de girerim servera, hepinizi mahvederim merak etmeyin. ploop gelmedi, yok diye beni almazsanız oyuna da adınızı çıkarırım sahte resimlerle

Alakam yok CS ile ama tam bir mafya babası edasıyla bir mesaj olmuş :) Jo'nun yerine gidin ordan şunu alın, sonra benim masayı hazır edin falan filan :) Yenilirsen birdaha giremezsin siteye ama.. :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla dün gece antreman yaptık, tek tek bıcakladım. bugün büyük hesaplasma günü. bu arada ulastım diğer oyunculara sonucu buradan bildiririm :cool:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maç olmadı dün, isimi gücümü bıraktım maçı ertelemisler bugüne. bugün oynarsam (ilerleyen saatlerde karar vereceğim :p) görürsünüz kim kimi yemis :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ploop benim serverda teke tek kasalım istersen şimdi...
ak koyun , kara koyun çıksın ortaya :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tamam ploop'u hazırladım maça ...
Hadi verdigim taktikleri unutma ! :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seni dövmeyede amma meraklı insan varmış haa:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi