İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bugünün maç sonuçlarını 1 saat 14 dakika öncesinden açıklıyorum

xyeze.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar ; 1 matematikçiyim ...

yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığım maç sonucu tahmin etme programının kodlamasını az önce bitirdim,ve bugün saat 19.00 daki maçlardan itibaren tüm maçları az önce kodlamaya soktum...aşağıda bu bilgileri göreceksiniz..maç sonuçlarının en az %80 oranında tutacağını öngörmekteyim.tarihe not düşülmesi amacıyla programımın verilerini saat 17.51 itibariyle aşağıya yazıyorum.maçların bitiminde burda olacağım...

102 Lahti - Tampere Utd // program : ALT
103 Ingolstadt - Oberhausen // program : ALT
104 Osnabruck - Aue // program : 1 VEYA T.GOL :2-3
105 Paderborn - Union Berlin // program : 1 VEYA T.GOL :2-3
106 First Vienna - Austria Lustenau // program : ALT
107 Grodig - Gratkorn // program : ALT VEYA toplam gol 23
108 Lustenau - St Polten // program : ALT
109 Wac St Andra - Hartberg // program : KESİN GİBİ GÖRÜNEN toplam gol 23 // AMA BU MAÇTA SÜRPRİZ YAKALAYABİLİRSİN !!!!
110 heken - Halmstad // program : UZAK DUR
111 Bursaspor - Eskişehirspor // program : YETERİNCE VERİ YOK
112 Rapid Buchurest - Cfr Cluj // program : ALT
113 Istres - Grenoble // program : 1
114 Laval - Chateauroux // program : ÜST
115 Le Havre - Dijon // program : ALT
116 Le Mans - Boulogne // program : 1
117 Metz - Nantes // program : ALT
118 Nimes - Angers // program : %100 OLASILIKLA 1-2 ÇİFTE ŞANS /// BÜYÜK OLASILIK X-2 ÇİFTE ŞANS
119 Sedan - Clermont // program : ALT YA DA İLK YARI MAÇ SONUCU 1/X
120 Troyes - Tours // program : 1 YA DA İLK YARI 1 YA DA İLK YARI MAÇ SONUCU 1/1
121 Vannes - Reims // program : 1
122 Agovv - Waalwijk // program : UZAK DUR
123 Fort. Sittard - Emmen // program : 1
124 Helmond Sport - Fc Eindhoven // program : ÜST
125 Roosendaal - Zwolle // program : UZAK DUR
126 Altach - Admira Wm // program : ÜST
127 Sint Truiden - Anderlecht // program : ÜST
128 Hoffenheim - Schalke // program : ilk yarı x YA DA ALT
129 St Patricks - Shamrock // program : ilk yarı x
130 Den Bosch - Maastricht // program : ÜST YA DA 1-X ÇİFTE ŞANS
131 Bohemian - Ucd // program : ilk yarı x YA DA X-2 ÇİFTE ŞANS
132 Bray Wanderers - Galway // program : toplam gol 23 YA DA ALT
133 Drogheda - Dundalk // program : ÜST
134 Sligo Rovers - Sporting Fingal // program : ALT
135 Cork City Foras - Mervue // program : 1 YA DA İLK YARI 1 YA DA İLK YARI MAÇ SONUCU 1/1
136 Derry City - Athlone // program : 1
137 Padova - Reggina // program : ALT YA DA UZAK DUR
138 Finn Harps - Limerick // program : ilk yarı x YA DA MAÇ SONUCU X
139 Wexford - Monaghan // program : ÜST YA DA RİSKLİ ORANDA 2
140 Salamanca - Tarragona // program : ALT YA DA toplam gol 23
141** Guimaraes - Benfica // program : 2 YA DA ÜST YA DA ilk yarı 2

iletişim : [email protected]

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
maçların bitiminde gülmek için burda olacağım :) top yuvarlaktır

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben sana yarının maç sonuçlarını yazıyım da sizde nasiplenin bare hem 2 senedir de urasmıyorum 2dk baktım programa :)

burdaki herkezde sahittir.Kazanmak isteyen oynasın...

Newcastle - Blackpool 191
1
1.45

[Oyun Tipi : Maç Sonucu] Afc Wimbledon - Bath City 228
1
1.3

[Oyun Tipi : Maç Sonucu] Barcelona - Hercules 276
1
1.4

[Oyun Tipi : Maç Sonucu] Ajax - Willem 294
1
1.9

Toplam Oran : 5.01

xyeze.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi geceler aşağıda tahminlerimin sonuçlarını ve yüzde oranını bulacaksınız...

102 Lahti - Tampere Utd // program : ALT /// sonuç : 0-1 /// durum : TUTTU
103 Ingolstadt - Oberhausen // program : ALT /// sonuç : 1-2 /// durum : TUTMADI
104 Osnabruck - Aue // program : 1 VEYA T.GOL :2-3 /// sonuç : 3-2 /// durum : TUTTU
105 Paderborn - Union Berlin // program : 1 VEYA T.GOL :2-3 /// sonuç : 2-0 /// durum : TUTTU
106 First Vienna - Austria Lustenau // program : ALT /// sonuç : 0-2 /// durum : TUTTU
107 Grodig - Gratkorn // program : ALT VEYA toplam gol 23 /// sonuç : 1-2 /// durum : TUTTU
108 Lustenau - St Polten // program : ALT /// sonuç : 3-1 /// durum : TUTMADI
109 Wac St Andra - Hartberg // program : KESİN GİBİ GÖRÜNEN toplam gol 23 // AMA BU MAÇTA SÜRPRİZ YAKALAYABİLİRSİN !!!! /// sonuç : 2-0 /// durum : TUTTU
110 heken - Halmstad // program : UZAK DUR /// sonuç : 2-0 /// durum : OYNANMAMIŞTI
111 Bursaspor - Eskişehirspor // program : YETERİNCE VERİ YOK /// sonuç : 2-1 /// durum : OYNANMAMIŞTI
112 Rapid Buchurest - Cfr Cluj // program : ALT /// sonuç : 2-0 /// durum : TUTTU
113 Istres - Grenoble // program : 1 /// sonuç : 0-1 /// durum : TUTMADI
114 Laval - Chateauroux // program : ÜST /// sonuç : 1-1 /// durum : TUTMADI
115 Le Havre - Dijon // program : ALT /// sonuç : 2-1 /// durum : TUTMADI
116 Le Mans - Boulogne // program : 1 /// sonuç : 1-1 /// durum : TUTMADI
117 Metz - Nantes // program : ALT /// sonuç : 1-1 /// durum : TUTTU
118 Nimes - Angers // program : %100 OLASILIKLA 1-2 ÇİFTE ŞANS /// BÜYÜK OLASILIK X-2 ÇİFTE ŞANS /// sonuç : 2-0 /// durum : TUTTU
119 Sedan - Clermont // program : ALT YA DA İLK YARI MAÇ SONUCU 1/X /// sonuç : 4-0 /// durum : TUTMADI
120 Troyes - Tours // program : 1 YA DA İLK YARI 1 YA DA İLK YARI MAÇ SONUCU 1/1 /// sonuç : 1-2 /// durum : TUTMADI
121 Vannes - Reims // program : 1 /// sonuç : 4-1 /// durum : TUTTU
122 Agovv - Waalwijk // program : UZAK DUR /// sonuç : 2-3 /// durum : OYNANMAMIŞTI
123 Fort. Sittard - Emmen // program : 1 /// sonuç : 1-3 /// durum : TUTMADI
124 Helmond Sport - Fc Eindhoven // program : ÜST /// sonuç : 1-1 /// durum : TUTMADI
125 Roosendaal - Zwolle // program : UZAK DUR /// sonuç : 0-1 /// durum : OYNANMAMIŞTI
126 Altach - Admira Wm // program : ÜST /// sonuç : 3-3 /// durum : TUTTU
127 Sint Truiden - Anderlecht // program : ÜST /// sonuç : 0-2 /// durum : TUTMADI
128 Hoffenheim - Schalke // program : ilk yarı x YA DA ALT /// sonuç : 2-0 /// durum : TUTTU
129 St Patricks - Shamrock // program : ilk yarı x /// sonuç : ilk yarı 1-1 maç sonucu : 1-3 /// durum : TUTTU
130 Den Bosch - Maastricht // program : ÜST YA DA 1-X ÇİFTE ŞANS /// sonuç : 3-1 /// durum : TUTTU
131 Bohemian - Ucd // program : ilk yarı x YA DA X-2 ÇİFTE ŞANS /// sonuç : 0-0 /// durum : TUTTU
132 Bray Wanderers - Galway // program : toplam gol 23 YA DA ALT /// sonuç : 2-1 /// durum : TUTTU
133 Drogheda - Dundalk // program : ÜST /// sonuç : 1-3 /// durum : TUTTU
134 Sligo Rovers - Sporting Fingal // program : ALT /// sonuç : 4-3 /// durum : TUTMADI
135 Cork City Foras - Mervue // program : 1 YA DA İLK YARI 1 YA DA İLK YARI MAÇ SONUCU 1/1 /// sonuç : ilk yarı 2-0 maç sonucu 3-1 /// durum : TUTTU
136 Derry City - Athlone // program : 1 /// sonuç : 3-2 /// durum : TUTTU
137 Padova - Reggina // program : ALT YA DA UZAK DUR /// sonuç : 4-0 /// durum : TUTMADI
138 Finn Harps - Limerick // program : ilk yarı x YA DA MAÇ SONUCU X /// sonuç : 1-1 /// durum : TUTTU
139 Wexford - Monaghan // program : ÜST YA DA RİSKLİ ORANDA 2 /// sonuç : 1-4 /// durum : TUTTU
140 Salamanca - Tarragona // program : ALT YA DA toplam gol 23 /// sonuç : 1-0 /// durum : TUTTU
141** Guimaraes - Benfica // program : 2 YA DA ÜST YA DA ilk yarı 2 /// sonuç : ilk yarı 0-1 maç sonucu 2-1 /// durum : TUTTU

TOPLAM TAHMİN SAYISI : 38
TUTAN TAHMİN SAYISI : 23
TUTMAYAN TAHMİN SAYISI : 10
BAŞARI ORANI : %69,69 :(

SON NOT : liglere göre biraz daha geliştirmem gerekecek...hatamı anladım dünya üzerindeki genel sonuçlarla ulusal lig karakteristiklerini algoritmaya dahil etmeyişim bu kötü sonucu doğurdu.düzelttikten sonra yine burada olacağım inşallah..herşeyin neden sonuç üzerine kurulu olduğu dünyamızda matematiğin en azından bu sonuçları %85-95 arasında tutturacağına inanmaktayım..vel hasıl devam programlamaya ve yeni algoritmalarla güvenilirliği yükseltmeye...

not : yukarıdaki tahminler hiç bir şekilde takım isimlerine bakmadan yapılmıştı...

iletişim : [email protected]

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bazı ahminler 2 li 3 lü bazıları alt üst yani %50 ihtimal.Yani kısaca burda kim okadar atsa tutturur çoğunu...

Msn verdiğinize görede programı satmaya falan çalışacaksınız.Burada aaa negüzel diyenlere sölüyorum girilen veriler yüzeysellikten öteye gidemez çıkan sonuçta çok yüzeysel olur...

Matematiğe laf etmiyorum bakın :D

Ediy:ayrıca başarı oranınızı %69,69 olarak hesaplıyorsanız matematikten hiç anlamadığınız ortada demektir

xyeze.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı ahminler 2 li 3 lü bazıları alt üst yani %50 ihtimal.Yani kısaca burda kim okadar atsa tutturur çoğunu...

Msn verdiğinize görede programı satmaya falan çalışacaksınız.Burada aaa negüzel diyenlere sölüyorum girilen veriler yüzeysellikten öteye gidemez çıkan sonuçta çok yüzeysel olur...

Matematiğe laf etmiyorum bakın :D

bir üniversitede öğretim görevlisiyim , hamd olsun aylık yaklaşık 5-6 bin civarında gelirim var kesinlikle ekonomik amaçlı değil..programlama zevk benim için ve paylaşmak istedim sadece..tekrar vurguluyorum kesinlikle satma amacım yok...ayrıca spesifik olarak bazı tahminlerin 2 li 3 lü gelmesi ve tutturma olasılığını bunun arttırması konusunda haklısınız.bir dahaki denemede programın sadece tek sonuç vermesi üzerine yoğunlaşacağım tabi kendi içerisinde % yi hesaplayıp en iyi ihtimali vermesi sağlanmalı...neyse önümüzdeki haftalarda inşallah görüşmek üzere..çalışmaya devam..

matematikten anlamama olayına gelelim ;

TOPLAM TAHMİN SAYISI : 38
TUTAN TAHMİN SAYISI : 23
TUTMAYAN TAHMİN SAYISI : 10
BAŞARI ORANI : %69,69

YAPILAN TAHMİN SAYISI 23+10=33 .. ( sadece tahmin yapılanlar )

kanımca oran orantı konusu gençlere lisede anlatılmaktadır..o konudan haraketle ;

33 te 23 ise
100 de kaçtır ? ... (23x100)/33=%69,69 .. herşeyi de de güzel kardeşim matematikten anlamıyorsun deme...fraktallar üzerine doktoram var.neyse son mesajımdı şimdilik inşallah dahada düzeltince programı yeni denemeyle burda olacam bir kaç hafta sonra herkese iyi bayramlar efendim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
maç tahmininde mesela

128 Hoffenheim - Schalke // program : ilk yarı x YA DA ALT /// sonuç : 2-0 /// durum : TUTTU

bunu ele alalım...

Bi maç ya alt yada üsttür 3 de 1 ihtimallede berbaredir.Siz burda iki seçenek belirtmişsiniz.Siz bu tuttuğu zaman tuttu olarak kabul ediyorsanız ve yüzdeye koyuyorsanız liseye bidaha davet ediyorum sizi , çünkü basit işlemleri öğrenmişsiniz sadece...

Doktora için verdiğiniz tez ne acaba sorması ayıp...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
maç tahmininde mesela

bunu ele alalım...

Bi maç ya alt yada üsttür 3 de 1 ihtimallede berbaredir.Siz burda iki seçenek belirtmişsiniz.Siz bu tuttuğu zaman tuttu olarak kabul ediyorsanız ve yüzdeye koyuyorsanız liseye bidaha davet ediyorum sizi , çünkü basit işlemleri öğrenmişsiniz sadece...

benim kafam iyice karıştı yahu.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Karışcak bişey yok saymadım ama yarısını nerdeyse iki seçenekli belirtmiş.Ya demiş berabere biter yada alt biter gibi.E böyle oluncada altta bitse beraberede bitse tuttu kabul ediyor.

Yani burda analizer değilim ama %69 gösterdiği başarı %35-40 bile değildir.Maçlardan anlayan birininde aşağı yukarı tutturma kabiliyeti bukadardır.Normalde idaada 3 maç yazmak gerektiği içinde kuponu asla tutmaz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Karışcak bişey yok saymadım ama yarısını nerdeyse iki seçenekli belirtmiş.Ya demiş berabere biter yada alt biter gibi.E böyle oluncada altta bitse beraberede bitse tuttu kabul ediyor.

Yani burda analizer değilim ama %69 gösterdiği başarı %35-40 bile değildir.Maçlardan anlayan birininde aşağı yukarı tutturma kabiliyeti bukadardır.Normalde idaada 3 maç yazmak gerektiği içinde kuponu asla tutmaz.

:D anladım, o zaman ben de liseye davet edeyim :p

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya uraşmayın tartışmayın arkadaşlar benim kuponu oynayın kazansın =)

bbaday

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arven pek iddadan anlamıyorum maçlar oynandıkdan sonra başarı oranını yazarmısın merak ettimde :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
yarınki Türkiye ABD maçı ne olur onuda söylede bi bakalım

yalnız sayı oranı isterim :)

T

trgy

Misafir
Yarın Abd maçının sonucu kesin Abd veya Türkiye yener 2 haneli rakama kesin ulaşırlar hatta Abd li oyuncular kesin sayı atar ve maçta kesin faul olur son olarak eklemek isterim ki kesin maçı hakem yönetir... Konu baştan sona hata dolu. Mantıklı bir insan şu yazılanları 2 kere okur ve komik olduğunu anlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yarın amerika kazanır, aradaki sayı farkı dudağınızı uçuklatacak
#kevin durant

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bir üniversitede öğretim görevlisiyim

Üniversitedeki bir eğitim görevlisinin spor müsabakalarının sonuçlarını matematiğe bağlaması ne kadar aciz bir durum :)
Verileri allah bilir maçkolikten falan alıyorsun. Yani önceki skorlara göre :D
Yahu entreman verileri, sporcu kond. durumları, sakatlık ve forma durumları gibi veriler elinde olmadan neyi matematiğe bağlıyosun?

Bende eğitim sistemimizdeki arıza nerede diyordum. Meğer mantıktaymış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5