İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bukadar.net i protesto ediyorum aman uzak durun

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bukadar.net hosting firması bi kaç önce burdan bir sürü kişiye sponsor olmuştu
banada sponsor olarak 100 mb verdile
herşey güzeldi
fakat 15 gün önce falan sitemde bir sorun meydana geldi
ftp ye giremiyordum ve plesk paneldede web dizinleri kısmına girmeye çalıştığımda hata veriyordu
Defalarca mail attım.msn den yazdım
fakat hala bir sonuç yok
Birde 7/24 destek varmış sözde
sag_01.jpg

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım yargısız infaz yapıyorsun senınde belirttiğin üzere 7/24 ben gördüğüm kadarıyla online oluyorlar ve ellerinden geldiğince her konuda yardımcı oluyorlar. Ara sıra kesinti oluyor ama normaldir her hostta olur ve telekomda çıkışlarda sorun var bu aralar.
Ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim kullandıgım hostlar arasında en kaliteli hizmet veren hosting firması bukadar.net'tir

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam Belki Kendi Sponsor Olmadıgı Musterileri İle İlgileniyor Sana Sponsor Oldgu İcin Seni Belki 2. Plana Atıyordur. Adamı Hemen Suclama
Yargısız İnfaz Yapıyosun :)

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya adamlara söyledim
yapın dedim tamam dediler
yaptık diyorlar bi bakıyorsun hala aynı
çoğu zaman cvp bile vermiyorlar
hem telekomla bir alakası yok

I

indirbir.com

Misafir
arkadaşlar ßenim web tasarım sitemi biri çaldı ( ortak oldugum biri ) kaç yıldır tanıyorum dedim ortak olduk şifreleri fln verdim ayrıldık site ßenim diye tutturdu. ßen arkadaşım sitem çalındı. kapatmanızı istiyorum dedim ßiz nerden bilelim senin oldugunu diyor.. kaç aydır ßenim msnemde eklisin diyorum cevap bile vermiyor. wede 2.si ßen kullanırken hostingi berbatı.. 20 dk açık 10 dk kapalı. ( bunlar 2 ay once olmuştur.)

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya benim reseller yoktu o zamanlar
şimdi dosyalarımı alabilsem kendi alanıma taşıyacam
ama ftp ye giremiyorum
panelden yedek alamıyorum
hiç bişey yapamıyorum
ama site açılıyor

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bukadar.net desteğindeki adam çok agresif. önüne gelene suçu müşteriye atıyor.

B

bukadar.net

Misafir
İçten bir özür

Değerli iyi.net forum kullanıcılar,
değerli müşterilerimiz...

kurulduğundan beri sadece yardımcı olabilmek için hem satış hem destek olarak sürekli msnden destek vermeyi görev bildik. çok olumlu tepkiler aldık ve biz de mutluluk duyduk. işimizi severek yapmanın bir ürünüydü bu.

dediğim gibi şimdiye kadar çok güzel tepkiler aldık ama üzülerek söylüyorum ki şimdiye kadar şikayet almamıştık. zaman zaman kesintiler oldu, ama müşterilerimiz o kadar anlayışlı davrandı ki, müşteri ilişkileri konusunda ne kadar şanslı olduğumuzu anladık.. hatta müşterilerimiz bizim yapabileceğimiz bir şey var mı diyerek yardımmda da bulundular, en büyük yardım düşünceli ve anlayışlı olmalarıydı zaten.

son zamanlarda şikayetler bana kadar ulaşıyordu. destek cevap yazmıyor ve yardımcı olmuyordu. msn de [email protected] te duran elemanımıza çok sıkı ikazlarda bulunduk. "senden sürekli şikayet var, biz şimdiye kadar şikayet almış bir firma değiliz" diye, fakat şikayetler artınca artık müşterilerimizi daha da mağdur etmemek amacı ile elemanı destek servisinden çekmekle çözümü bulduk.

bizi savunan yazılar yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. ama üzülerek söylüyorum ki bizi eleştiren arkadaşımız haklı.

bu durumdan dolayı çok üzgünün.

bundan sonra yine aynı şekilde hizmetimiz devam edecektir. gerçekten de 7 gün ve neredeyse 24 saat.

S

Sycho

Misafir
iyilik yapmicaksin bu devirde kimseye ahh işte böyle taş atarlar sonra bukadar.net sen takıl kafana göre sizi tanıyan tanıyor zaten kimsenin laflarına aldırış etmeyin

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
gel de alkışlama :)

ben alkışlanacak taraf göremiyorum
Değerli iyi.net forum kullanıcılar,
değerli müşterilerimiz...

kurulduğundan beri sadece yardımcı olabilmek için hem satış hem destek olarak sürekli msnden destek vermeyi görev bildik. çok olumlu tepkiler aldık ve biz de mutluluk duyduk. işimizi severek yapmanın bir ürünüydü bu.

dediğim gibi şimdiye kadar çok güzel tepkiler aldık ama üzülerek söylüyorum ki şimdiye kadar şikayet almamıştık. zaman zaman kesintiler oldu, ama müşterilerimiz o kadar anlayışlı davrandı ki, müşteri ilişkileri konusunda ne kadar şanslı olduğumuzu anladık.. hatta müşterilerimiz bizim yapabileceğimiz bir şey var mı diyerek yardımmda da bulundular, en büyük yardım düşünceli ve anlayışlı olmalarıydı zaten.

son zamanlarda şikayetler bana kadar ulaşıyordu. destek cevap yazmıyor ve yardımcı olmuyordu. msn de [email protected] te duran elemanımıza çok sıkı ikazlarda bulunduk. "senden sürekli şikayet var, biz şimdiye kadar şikayet almış bir firma değiliz" diye, fakat şikayetler artınca artık müşterilerimizi daha da mağdur etmemek amacı ile elemanı destek servisinden çekmekle çözümü bulduk.

bizi savunan yazılar yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. ama üzülerek söylüyorum ki bizi eleştiren arkadaşımız haklı.

bu durumdan dolayı çok üzgünün.

bundan sonra yine aynı şekilde hizmetimiz devam edecektir. gerçekten de 7 gün ve neredeyse 24 saat.

gerçekten yardımcı olmak için uğraşıyosunuz gözüküyo umarım ilerde böyle sorunlarla bidaha karşılamassınız

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bakın her hostta kesintiler oldu
Ve bukadar.net de de 1-2 gün olmuştur
Bişey demem paralı üyesi olsam bile
Ama başka bir sorun var ve yapın diyorum tamam diyorlar sonrada bakıyorsun bieşy yapmamışlar
Ben buna sinir oldum

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bukadar.net in sorununu görmedim...Önceden sıtkı abi işletirken gayet güzel işliyordu fakat şuan nasıl bilmiyorum sitemi çektim ama gene de msnde soru sorduğum zaman cevaplıyorlar ve hostlarıda gayet güzel ve hızlı...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
cevaben uzun zamandır böyle bir açıklamanın geldiğini ben hatırlamıyorum.
eleştiriyi haklı buldukları ve üste çıkmaya çalışmadıkları için tebrik ederim.

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kalite olarak bende bir sıkıntı yaşamıyorum
Fakat destek'teki adamın yavaşlığı ve umursamazlığı yüzünden durum bu hale gelmiş
Burda konu açtıkdan sonra ilgilendiler
Sorunumu hallettiler
Kendilerine tşk ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5