İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bukadar.Net müşterisi olan varmı..??

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bukadar.net te resellerim var 2 - 3 gündür servere ulaşılmıyor.Dediklerine göre türktelekom almanya cıkıslarında sorun var.O kadar almanyada serveri calısan site denedim.Hepsi sorunsuz..

Sadece benim sitelerde kapanma var.Başka bukadar.net te hesabı olan ve almanya sunucusunda olan arkadaslar varsa yazarmısınız.Çünkü emin değilim sorun ttnette..

iplerimiz bunlar..

217.172.47.164
217.172.47.165

bilgileri arkadaslar bakarsa sevinirim...

ekteki resimde trlist son 10 15 gunluk istatistiklerim..Ayrıntılı görebilirsiniz..(girilen kişilerde tek tük kişilerde tahminim siteyi copy eden sayfalardaki kodlardir.)

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyada kendime ait server var,

eğer dediğin doğruysa türkiye dışındaki her yerden sitenin açılması gerekiyor. server almanyada. almanya üzerinden sitene girmeye çalışıorum. ancak açılmıyor
tabi sitenin adı mydeli.org ise. Kısacası türk telekomla ilgili bir problem yok. Ayrıca telekomla ilgili bir sıkıntı varsa siteye girmeye çalıştığında explorer dns hatası vermesi gerekir. başka bir hata veriyorsa telekomla hiç bir alakası yoktur.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyada kendime ait server var,

eğer dediğin doğruysa türkiye dışındaki her yerden sitenin açılması gerekiyor. server almanyada. almanya üzerinden sitene girmeye çalışıorum. ancak açılmıyor
tabi sitenin adı mydeli.org ise. Kısacası türk telekomla ilgili bir problem yok. Ayrıca telekomla ilgili bir sıkıntı varsa siteye girmeye çalıştığında explorer dns hatası vermesi gerekir. başka bir hata veriyorsa telekomla hiç bir alakası yoktur.

evet mydeli olan..Kendileri msn loglarımdada tuttugum gibi sadece ttnet almanya cıkıslarında problem var diyodular.2 gündür de artık ttnet almanya cıkısında sorun olmadıgını anladıgımız için sitelerinde serverden kaynaklanan sorunu yazdılar ve inanın bugun 6.gün sadece özür diliyoruz diyolar ve ne sizi sorun çözülene kadar su servere alalım yada su yedekleriniz alın demiyolar...

bugun yedeklerimi istedim bakalım işallah gelir..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Almanyaya çıkışta sorun yok.
Uzun zamandırda böyle bir sorun hiç olmadı.
Keşke sorun olsada saldırılar kesilse :p

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Sorun makinede 2 gün sonra hallederler sanırım.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Vallahi benim 5 ay önce aldığım reseller var yıllık ödemiştim. Şuan Depo olarak kullanıyorum ve hiç bir sorun yok şuan bende :)

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi benim 5 ay önce aldığım reseller var yıllık ödemiştim. Şuan Depo olarak kullanıyorum ve hiç bir sorun yok şuan bende :)

işte senin resellerin bulundugu serverde sorun yok bizimkisinde problem varken 3-5 gün telekom cıkısında problem var diye kandırıldık.Sonrasında sorun serverden oldugu acıklandı ama ne kadar sorun serverden olursa olsun bi server bugun 8.gun kapalı kalmaz ve yedeklerimide vermiyorlar...

Msnde yoklar online gelmiyorlar , cepten ulaşamıyorum..

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte senin resellerin bulundugu serverde sorun yok bizimkisinde problem varken 3-5 gün telekom cıkısında problem var diye kandırıldık.Sonrasında sorun serverden oldugu acıklandı ama ne kadar sorun serverden olursa olsun bi server bugun 8.gun kapalı kalmaz ve yedeklerimide vermiyorlar...

Msnde yoklar online gelmiyorlar , cepten ulaşamıyorum..

İyiki Bukadar.net le çalışmamışım. Onun sahtekar birisi olduğunu aramızda yaşadığımız bi olaydan sonra aradım .....

Menfaatperes insanlarla işim olmaz.. :)

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belgelenmez ise çamur atılmış olur desek doğru olacak

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
822d1167434134-bukadar-net-musterisi-olan-varmi-sss.jpg

ayın 27.12.2007 den beri bugun 10.01.2007 yazık yaw.. 13. gün ve server kapalı yedeklerimiz yok.Sizi başka servere alalım yok para peşin ödendi.Müşteri mağdur edilsin sorun değil.. 13 gün bi server kapalımı evet bukadar mışşın bukadar.net Yaw abi yazmayım diyom.yok vijdansızlaştık walla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5