İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bukadar saçmalık olmaz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben bu yıl içinde 5. defa telekomdan adsl açtırıp 4 defa kapadım ve o 4 defa kapadığm yelerden fatura geldiği söyleniyo. Ben kapattım diyorum ordada olmadığım için bakamıyorum varmı böyle bişey. Kapattığınız halde gelir diyolar ama fatura bu öyle değilse ...........

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok dostum yok.Bu telekom bizi bitirecek.Maddi olarak başaramazsa manevi olarak sinirsel olarak çökertecek.Şu rakipleri gelsin avantajlı olmasa da onlara geçecem.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey olur herşeyi yaparlar.Arıza vardı müş.hiz.lerini aradım adamlar resmen 54 dk bekletti resmen.Acaba tek müş.hiz.lerimi var firmada anlamadım

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok para kazanmak için yapıyorlar.En sinir bozucu huyları bunlar.Ben inat ettim çıkınca da dedim ya size ulaşmak tam bir sorun.Hiç cevap yok.Sadece müşteri hizmetleri değil tüm telekom elemanlarına ulaşmak sorun.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben 5 aydır falan istanbulda kullanıyorum ama elime hiç fatura geçmedi mecburen abone numarası ile gidip ödüyorum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ya ben 5 aydır falan istanbulda kullanıyorum ama elime hiç fatura geçmedi mecburen abone numarası ile gidip ödüyorum

banada gelmezdi orda ama nedense kapanınca fatura yollamıyı bliyolar

yok bunun peşini bırakmam ama. Biri şait olmuş aynı şeyi bşakasınıda yapmışlar adam yazık gidip ödemiş meğersem ödememesi gerekiyomuş, parasını geri almak istemiş ama nezaman verirler Allah bilir

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben bu yıl içinde 5. defa telekomdan adsl açtırıp 4 defa kapadım ve o 4 defa kapadığm yelerden fatura geldiği söyleniyo. Ben kapattım diyorum ordada olmadığım için bakamıyorum varmı böyle bişey. Kapattığınız halde gelir diyolar ama fatura bu öyle değilse ...........

kapadıktan sonra son kullandığın günler için evet fatura geliyor.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
444 0 375 i arayıp sor sana hattın iptal edilmiş derlerse o görüşmeler kayıt altına alındığı için ilerde elinde kanıtın olur

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
faturalarım hep son ödeme tarihinden 1-2 gün geçmiş durumda alırım :p sanırım postacı bana gıcık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5