İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bukadarda Saçmalanmazki Snapnames

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 aydır takıp ettıgım bır domaın var domaın askıda ve yakın bı tarıhte dusecek ve son anda bende teklıfı bascaktım bugun baktım adamlar domaını vermısler bıle bole bır sacmalık olurmu ya herseyın bır zamanı var orayada yazmıs bukadarda olmaz yanı domaının degerıde cok yuksektı bu nedır sızce ben gercek sahıbının aldıgına ınanmıyorum bır sırket olmıs domaını ayrıca yorumunuz varsa beklıyorum

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adının bence bır onemı yok ama soylememeyı tercıh ederım

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
snapnames de 33,000$ giden domainde gördüm, gerçekten alıyorlar yani o konuda şüpen olmasın, ben 3 yıldır snapnames kullanıyorum ancak artık bıraktım ve domainleri değerlendirmeye başladım.

Snapnames'deki müşteri memnuniyeti hiç bir backorder firmasında yoktur, yaklaşık 1 sene evvel bir açık artırma kazanmıştım fakat kredi kartımda banka problemi olmuştu, sırada okadar çok kişi olmasına rağmen 1 hafta süre istedim sorunu düzeltmek için, adamlar üstüne 13 gün daha verdiler ben istemeden (toplam 20 gün), ve hiç arayıpta sormadılar noldu kardeşim alıyormusun almıyomusun vs. diye.

tabi ben sorunu 3-4 günde halletmiştim. Bu yüzden diğer backorder firmaları bukadar insaflı değil. Bence sen iyi takip edememişsin.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz 1 ay önce backorder yaptık 1 ay boyunca surekli domaindeki değişiklikleri adım adım gördük. En son 1ay / 15 gün boyuncada pendingDelete moduna geçti. Domain düşmeden direk bize geçti. Yani kim önce davranırsa ona gidiyor.

sozt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim önce davranırsa ona gitmez.ilk önce sen backorder vermişsen ve senden başka backorder veren kimse varsa ve diğer kişiler teklif vermezse 60 dolara sen alırsın.eğer senden başka backorder veren yoksa o zaman direk sen alırsın.

LeaD_SoLDieR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı domaini hem Pool ile hem de Snapnames ile backorder ettim Pool ile aldım domaini. Eski register firması Dotregistrar'dı ama hiçbir şey yapamadı.

ARZUHATUN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
snapnames de 33,000$ giden domainde gördüm, gerçekten alıyorlar yani o konuda şüpen olmasın, ben 3 yıldır snapnames kullanıyorum ancak artık bıraktım ve domainleri değerlendirmeye başladım.

Snapnames'deki müşteri memnuniyeti hiç bir backorder firmasında yoktur, yaklaşık 1 sene evvel bir açık artırma kazanmıştım fakat kredi kartımda banka problemi olmuştu, sırada okadar çok kişi olmasına rağmen 1 hafta süre istedim sorunu düzeltmek için, adamlar üstüne 13 gün daha verdiler ben istemeden (toplam 20 gün), ve hiç arayıpta sormadılar noldu kardeşim alıyormusun almıyomusun vs. diye.

tabi ben sorunu 3-4 günde halletmiştim. Bu yüzden diğer backorder firmaları bukadar insaflı değil. Bence sen iyi takip edememişsin.

merhaba. peki kredi kartı bilgisi vermek ne derece güvenli acaba ? Birden snapnames e nereden üye olabilirim.

saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5