İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bulgaristan yeşil pasaporta vize istiyormu?

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir kaç internet sitesinde istiyor yazıyor bazılarında ise istemiyor. :) ikilemde kaldım.Bu konuda bir bilgisi olan varmı.

andyou

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bulgaristan edirne + kırklareli şehirlerinin sınır bölgesinde yaşayan kişiler için vize istemiyor

kişiye özel mavi pasaport yeterli 7 gün ikamet şansınız var bu şartlara haiz iseniz

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edirneliyim + Sofyada yaşıyorum (öğrenciyim bulgaristanda)
Kesinlikle ama kesinlikle istiyor.

Üstelikte yeşil pasaporta arıza bile çıkarıyorlar çoğu zaman kaçakçılığın önüne geçmek içinmiş sözde...
Normal bir pasaport ile çıkış süresi 7 dakika iken sizi 70 dakika didik sorguluyorlar resmen.

Ben sırf bu yüzden lacivert aldım tekrar. Her hafta sonuda Sofya'dan Edirne'ye (322KM.) rahatça girip çıkıyorum laciverte geçtiğimden beri ve hiç bir problemde yaşamadım.

bulgaristan edirne + kırklareli şehirlerinin sınır bölgesinde yaşayan kişiler için vize istemiyor

kişiye özel mavi pasaport yeterli 7 gün ikamet şansınız var bu şartlara haiz iseniz

Nereli olduğunu bilmiyorum ama Edirne'li değilsin sanırım. Bulgaristan bırak bizden vize almamayı bizi vizeyle bile Bulgaristan'a almıyor. Hatta transit geçişlerde bile resmen defol git pazarkuleden geç diyor adamlar.

Bu defalarca bir diplomatik kriz olarak yaşandı ama hep üzeri örtüldüğü için çoğu insan olayın boyutlarını göremedi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5