İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bulut Teması(Yeni yapıldı)

H

halilarici

Misafir
Şimdiki paylaşacağımız tema sitemize ait olup bizim yaptığımız bir temadır
Demo veya resime gerek duymadım.Sitemde kullanıyorum.Admin panelinde kendisine özgü bir paneli daha var.(Paneli ingilizce yaptık.)Ads1 ads2 gibi şeyler var oraya reklamları yazarsınız.Reklamların gözükmesini istediğiniz yere
[ ad code=4 align=center] bunu yazarsınız.O 4 reklamın ads 1 se 1 yazarsınız.([ ad arasındaki boşluğu silin.)
İlk temam.Acemi olduğum için iyi sayılmaz ama kötüde sayılmaz :)

Temamızın adı:Bulut Teması
Tema Uyumlu Sistem:Wordpress

Demo kendi sitem olarak vereyim indirimide ordan yaparsınız.

Demo
Temayı İndir

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
css dosyalarından ve gördüğüm kadarıyla hazır tema üzerinden edit gibime geliyor. baltalamak değil amacım ama siz yaptıysanız dahi elinize sağlık bulutlar iç açmış.

damati

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yapılmasa daha iyiydi 40 forum dolasdım 1 tanesinde doğru durus bişe paylaşan arkadaş yok çöpe atılcak ne varsa adam paylaşmış bide dua bekliyo :))

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temayı ben pek beğenmedim de sitenizin giriş introsunu içeriğiyle nasıl bir bağ kurup koydunuz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5