İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bumerang kullanan var mı?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşlar bir kaç ay önce bumeranga kayıt olmuştum, siteme şablon koymuştum daha sonra sildim şablonları ve bumeranga girdiğimde üyelik pasif kalmıştı, şimdi tekrar üyeliğim aktif, 2 gün oldu şablonu ekleyeli, tıklama sayısı 15 olmuş ve kazanç 5 tl diyor. bu sistem kazandırıyor mu arkadaşlar, o 5 tl nedir?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Valla bende görünen tutar 70.42 TL ama bayadır kullanıyorum bildiğiniz hurriyette reklamalrınız çıkıyor takip edenler bilir. Para alınabiliyor mu bilgim yok. Çok üstünde durmadım sadece makalelerimi felan paylaştım sitemle alakalı o kadar.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
yazıyor belirgin meblalar ama alınabileceğini düşünmüyorum açıkcası. Ama tam da bilgim yok.

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bumerangda para kazanılmıyor.orda yazan miktar ise eğer reklam verecek olsaydın bu kadarlık bir reklam ücreti kadarı reklam kazandın demek.bumerang süper bir sistem binlerce kişiye bir yazımla siteme çektiğimi biliyorum.mantık şu siz hürriyet içeriğinin reklamını yaparsanız sizin sitenizin reklamlarıda yazarkafe hürlist ve hürriyet anasayfasında bile içeriğiniz yayınlanır ki benim yayınlandı birkaçdefa herkese tavsiye ederim

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bir kaç defa değil benimkisi ve genel de herkesinki yayınlanıyor ama belirgin aralıklarla denk gelmeniz için baya bakınmanız gerekiyor şahsen denedim :) Yani çıktımıda baya çıkıyor reklamlarınız gayet güzel bir sistem ve bayadırda kulanıyorum ben bu sistemi.

G0KHAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kesinlikle kullanılmalı bi aralar 1500 tekil ziyaretçi geldi bi yazımdan dolayı.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
1 ay kadar kullandım gerçekten katkısı oluyor. Para konusunda şöyle bişey biliyorum. Nekadar para kazanırsanız görüntüleme/tıklama, bu oranda hürriyet.com.tr anasayfasında reklamınız dönüyor.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
21 Ocak'tan beri kullanıyorum ve çok çerik giren birisi değilim ama 7bin ziyaretçi getirmiş bana. Buna karşılık da

Hediye Reklam 2.569.920 Tahmini Maddi Değeri 1284,96 TL

background

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tık başına 10 gösterim veriyorlar :S tıklanıp tıklanmama şans işi... Ama yazarkafe yazarı falan olunca yazılarını yazarkafede yayınlıyorlar. Platin üyeysen güzel diğer üyelikler pek bi işe yaramıyo...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5