İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buna güldüm, siz de gülün :) (Fuck Google, use BLACKFIND)

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.niggaknow.com/2006/04/fuck-google-use-blackfind.html

Google'da Google hakkında küfürlü eleştirileri arıyordum. Kimlerin nasıl kuyruğuna basmış Google Amca diye.

Bunu göreceğimi hiç sanmazdım. Üstteki blog linkinde adam Google -Adsense'e kayıt olduğunu fakat talebinin rededildiğini söylüyor. Buna sebep de ten renginin siyah(zenci) oluşuymuş kendince teorisi bu tabi.
Adam o kadar kaptırmış ve sinirlenmiş ki; neredeyse bugüne kadar herkesin gördüğü ya da mutlak bir biçimde aldığı rededilme mailini kendine özel yorumlamış ve kelime kelime analiz etmiş.

Oturdum çok güldüm :)

Bir başka sitede de adam "30 klikte 10dolar aldım, soyguncu Google" diye küfür ediyordu. Buna kesinlikle ağladım.

Google'ın işi zor vallahi... :) Ne yapsa yaranamıyor.

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
:) Teşekkürler dostum paylaşımın için.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kanımca googlede ırkcılık diye bişi yoktur zira oyle olsaydı google adsensede zencileri calıştırmazdı gelelim 30 tık a 10 dolar a benim 30 tıkı ma google 10 $ verse 10 takla atarım :)

D

DirtyZen

Misafir
iyide bizene adamın bu sitesinden? benim bildiğim bu bölüm adsendse hakkında konuşmamız / yardımlaşmamız / fikir beyan edip fikir almamız için var. Adam bu kadar kişinin para kazandığı yere küfür ediyor sende gelmişsin buraya konu açıyorsun ve bize hiç bir katkısı olmayan bir konu. bence gereksiz bir başlık.

G

gncytnk

Misafir
kanımca googlede ırkcılık diye bişi yoktur zira oyle olsaydı google adsensede zencileri calıştırmazdı gelelim 30 tık a 10 dolar a benim 30 tıkı ma google 10 $ verse 10 takla atarım :)

11'e razıyım :) bizim 50 tık'a ancak o kadar veriyor hatta vermiyor

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam Google -Adsense'e kayıt olduğunu fakat talebinin rededildiğini söylüyor. Buna sebep de ten renginin siyah(zenci) oluşuymuş.

herkesin bi bahanesi var işte.
Bizim türklerdende kiloluları banlıyolarmış diye duydum
euhehueheheueuhhu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5