İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bunların yaptıgı hilemi ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
selam arkadaşlar http://ads.com böyle bir siteye giridm ve bazı linkler var kategori birini tıklayın ve cıkan sitelerden birini tıklayın linkleirn hepsi sedoparking.com dan yanai sedo ekli bir sitenin linkelri ?? sizce hilemi yoksa hiti yüksek diye sedomu verdi bu sistemi ?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamadigim kategorilerden birine tıkladımı acılan sayfanın altında parked to sedo yaziyor .ve sayfada adsense de war galiba....

Cassini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo ile anlaşmalı olabilir. Zira altta "Parked at Sedo" yazıyor ve sedo logosu var.

M

mavidusler

Misafir
SEDO da premium partner mi seçiyor kendisine acaba :) Belki sedoda çalışanlardan birinindir eheh

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir insanın ads.com gibi bir domaini olsun istediği hileyi yaptırırlar vallaha sonra sedo kalkar türklere hile yaptın diye birikmiş parasını ödemez ama türkler yoluyla googledan aldığı para cebinde kalır, napalım hayat böyle : )

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%99.99 anlaşmalıdır sedoyla. hile yapan boyle mi yapar allah aşkına :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belkıde adam reklma oalrak alıyordur sed lınlı sitelerı :d sedo ıle konuşmuştur şu bıll amcalarımız felan varya sedo da samımıyet ıyıdır belkı :p

A

AqiA

Misafir
Tabii'ki sedo ile anlaşmalı. Bugun ben öyle bir siteye daha rastladım. Hatta Tuna göstermişti sanırım. Dolayısıyla hile felan değil.

S

selimcen

Misafir
Sedo Türkleriin sırtından para kazanmanın yeni yolunu bulmuş.
Bunun başka açıklaması yok :)

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission beni yakaladın en sonunda :( keske sitemi yazmasaydın :( iyide siteyi nasıl buldun onu anlamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi