İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bunu Nasıl Yapıyorlar ?

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
görüyorum hep adamlar 1 ay önce açtıkları siteye youtube api kurup 1-2 ayda 40-50k index alıp alexada yükseliyorlar nasıl yapıyorlar bunu ? adamlar vurkaç taktiği uyguluyorlar site sandbox yedimi hadi başka domaine biz burda emek verip sitemizi adam edene kadar neler çekiyoruz bunlar kolay yoldan para kazanıyor bu haksızlık arkadaşlar ! :mad:

örnek site : izles.org

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
demekki bunun da yordamı buymuş
sende al api key koy reklamlarınıda bi kaç ayda bi sürü paran olur, site sandboxa girdiğinde bi api daha alırsın yeni domaine kurarsın

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
görüyorum hep adamlar 1 ay önce açtıkları siteye youtube api kurup 1-2 ayda 40-50k index alıp alexada yükseliyorlar nasıl yapıyorlar bunu ? adamlar vurkaç taktiği uyguluyorlar site sandbox yedimi hadi başka domaine biz burda emek verip sitemizi adam edene kadar neler çekiyoruz bunlar kolay yoldan para kazanıyor bu haksızlık arkadaşlar ! :mad:

örnek site : izles.org

Merhaba,

Nasıl oluyor => özgün site tasarımı ve programlaması ile oluyor, şu an açılan sitelerin %99'u hazır siteler(wp, joomla vb.) hazır site ile yükselmenin zor olduğunu düşünüyorum.

Ek olarakda kullanıcı siteye girdiğinde hep aynı tasarımı gürüyor, mesela www.abc.com ile www.def.com aynı tasarım yanı özgünlük yok seri üretim gibi...Ne yaparsanız yapın özgün olun, tasarım kötü bile olsa özgün olması her zaman avantajdır.

Çok basit örnek Ülkemizdeki büyük forum sitelerinin yerinde olsam kendi forum scrpitimi hazırlardım...

Bunlar benim düşüncem,

iyi geceler.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
demekki bunun da yordamı buymuş
sende al api key koy reklamlarınıda bi kaç ayda bi sürü paran olur, site sandboxa girdiğinde bi api daha alırsın yeni domaine kurarsın

hocam var youtube api ? ama aylardır bekliyorum daha 700 indexi var.

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vurkaç taktigi.30 günlük domain 7-8 gün 50 k olsa yetiyor :) nede olsa legal hit nerden baksan 5000 tl getirir.Al 20 tane domain hergün birisini kur :) Bu google adam olmaz zaten.Kendincos.net gibi dandik bir spam sitesine 2 milyon hit gönderirse bizde googleye çömlek sokarız :) Sıralamalara bile torpil uygulanırsa ;)

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Vurkaç taktigi.30 günlük domain 7-8 gün 50 k olsa yetiyor :) nede olsa legal hit nerden baksan 5000 tl getirir.Al 20 tane domain hergün birisini kur :) Bu google adam olmaz zaten.Kendincos.net gibi dandik bir spam sitesine 2 milyon hit gönderirse bizde googleye çömlek sokarız :) Sıralamalara bile torpil uygulanırsa ;)

1 ay önce youtube api kurdum daha 1k indexi yok hocam :(

MikMoNo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba,

Nasıl oluyor => özgün site tasarımı ve programlaması ile oluyor, şu an açılan sitelerin %99'u hazır siteler(wp, joomla vb.) hazır site ile yükselmenin zor olduğunu düşünüyorum.

Ek olarakda kullanıcı siteye girdiğinde hep aynı tasarımı gürüyor, mesela www.abc.com ile www.def.com aynı tasarım yanı özgünlük yok seri üretim gibi...Ne yaparsanız yapın özgün olun, tasarım kötü bile olsa özgün olması her zaman avantajdır.

Çok basit örnek Ülkemizdeki büyük forum sitelerinin yerinde olsam kendi forum scrpitimi hazırlardım...

Bunlar benim düşüncem,

iyi geceler.
Kesinlikle katılıyorum sana. 11 yıldır web koderim, şuana kadar hazır olarak 1 tane bile script kullanmadım ve yaptığım her site hiç link kasmadan hemen hemen her kelimede ilk sayfada çıkmakta.

Zaten hazır scriptlerin max 1 senesi kaldı. Google 2007 yılından beri bu olay üzerinde yeni algoritma hazırlıyor ve algoritmasını bitirdi sayılır. Sırf bu yüzden son pr güncellemesi yapılmadı. Zaten bu algoritmayı piyasaya sürdükten sonra pr güncellemesi olmayacak. Siteler özgünlüğüne göre yeni pr atamasına girecek...

T

trgy

Misafir
Wordpress kullandığımı google bile anlayamaz nasıl anlayacak? Hazır sistem ile alakası yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi