İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bunu tercume edecek delikanlı aranıyor =?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Thank you for bringing this issue to our attention. We are currently
working as quickly as we can to investigate this matter. Please be
assured that we will follow up with you as soon as more information is
available. We appreciate your patience.

Sincerely,

Stefania
The Google AdSense Team

işte google gene mail gönderdi bana

M

Metalirik

Misafir
Genel haberler Adsense'nin :)

Teşekkürler bizler sizin için daha dikkatli ve piyasayı oluşturduk filan, bizler sizler icin hızlı ve güvenli bir şey kurmak diyo, yakın zamanda daha güzel çalışmalar vve önemli bilmem nelerle döncez diyo
sabrınız icin teşekkür diyo :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bu google benle dalgamı geciyor cek ile ilgili mesaj ayzdım adma ne ayzmış ya alala biz cekle ilgili bişi yazar dedik ama adam baksdana hal hatır soruyor sanki deli ediyor bu google yaa

M

Metalirik

Misafir
tam çevirememiş olabilirim arkadaşım :)
ama dur sana çeviri programı ile çevireyim
adsense-tr ye mail çek türkçe yanıt al :)

M

Metalirik

Misafir
Teşekkürler sizin için bizler dikkatli bir şekilde yayınlama basma getirdik. Bizler şimdi daha hızlı çalışma aynı derecede çabucak aynı derecede bu maddeleri nesneleri araştırmaktayız. Sizleri memnun etmek için
kendine güvenen ve sen aynı derecede kısa bir süre içinde aynı derecede daha bilgi verebilmek elde edebilmek için biz sizin sabrınızı takdir ediyoruz :)

içtenlikle,

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuya dikkatimizi çektiğiniz için teşekkür ederiz. Mümkün olduğunca hızlı biçimde konuyu araştırmak için çalışıyoruz. Elimize daha fazla bilgi geçtiğinde size bildireceğiz. Sabrınızı takdir ediyoruz.

Gibi birşey olması lazım.

W

webkolik

Misafir
Diyor ki Mailiniz için teşekkürler. Sorun ile ilgili en kısa zamanda çözüm bulmaya çalışacağız. Sabrınız için teşekkürler

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inglizce anlamıyorsan nasıl öyle bir cevap alabildin?
türkçe sorup inglizce cevap almadın herhalde :D
genel olarak sorularınızı mümkün olduğu kadarıyla ayrıntılı ve özenle yazın. hatasız, güzel yazmanız tavsiye edilir, meseLa bU $ekiL yazmayIn. detaylı ve anlaşır şekilde soru yöneltilmezse klasik hazır cevap alma olağanı çok yüksek. biLmeM anLatabİLdİm mİ :D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce bilmiyorsanız en azından şu lanet programları kullanmayın yaw, çeviri imiş dalga geçmeyin,
wasger haklı,
bu işi yapan onca insan var, bazısı helaline beleş çeviri bilem yapıyor, onlar gidin dedinizi anlatın size adam gibi mesaj yazsınlar,
yoksa böyle klasik cevaplara hapsolursunuz.

nasıl herkes php yi yutmuştur, bazısı da ingilizceyi yutmuştur.

bu olay beni deli ediyor :(

S

SiberSehir

Misafir
Permission Sen ne konuda mail atmıştın

Bu konuyu bizim dikkatimize sundugunuz için teşekkür deriz.Şuan bu konuyu açıklığa kavuşturmak için soruşturmalarımızı yapmaktayız.Daha fazla bilgiye ulaştıgımız takdirde sizinle irtibata ve takip içerisinde olacagımıza emin olun.ilginize teşekkür edriz.

Böle Yazıyo Orada

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
wasGer' Alıntı:
inglizce anlamıyorsan nasıl öyle bir cevap alabildin?
türkçe sorup inglizce cevap almadın herhalde :D
genel olarak sorularınızı mümkün olduğu kadarıyla ayrıntılı ve özenle yazın. hatasız, güzel yazmanız tavsiye edilir, meseLa bU $ekiL yazmayIn. detaylı ve anlaşır şekilde soru yöneltilmezse klasik hazır cevap alma olağanı çok yüksek. biLmeM anLatabİLdİm mİ :D

dostum türkce mail yazmadım ingilizce mail yazdım bir arkadaşın yardımı ile acıklayıcı bir mail yazdımm.

bu yazım hiç sözlükten yazılmışa benziyormu ??
Hello,
I am from Turkey. We want June earnings via express check but we have
not received June checks. This problem arise from you or DHL?

ben gelen mesajı analdım ama tam anlmı ile cözemedim yani cok iyi ingilizcem olmadıgı için tam olarak toparlayamadım gelen mesajı o yüzden gece yarısı 2-3 gibi ingilizce bulmak zor. baktım forumda baya kişi online yardım eden olur diye mesaj yazdım...

Saol acıklama için ama bazı arkadaşlar bu ingilizceyi bilmekle bir şey oldugunu sanıp dalga geciyorlar işte kimin ne yardım sever oldugu ortraya cıkıyor..

dostum seni severim ama bu mesajında biraz biraz insanalrı küçümsemişsin ben program kullanarak mesaj yazmam benei aşıyorsa bir dostumdan rica ederim ( ploop oluyor bu dostum ) hatırlıyorsan bu sedo olayalrı baya yayınken cok kişi para ile ceviride yardımcı olur mesajları cıktı ortaya hatırladın mı o yüzden her ingilizce bilene bunu cevirsene demem.

ben burada bilgisi olan paylaşsın dedim paylaşmamak sana kalmış..

S

SiberSehir

Misafir

Önemli değil kardes ama forumlarda artık bilgi paylasma kalmamıs birileri birinin acığını bulma peşinde birileri ispiyonlama peşinde birileri dalga peşinde yazık işte bu sadece türklerde var bencillik başka bir şey değil

İngilizce sorunun olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım PM atabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5