İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bunu yapmak kurallara aykırı mı değil mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SuperOnline

Misafir
Arkadaşlar yanlış bir yere yazmıştım bu mesajı oradakini sildim. Moderator arkadaşlar bu mesajı silmezlerse sevinirim.

Klavye.Com sitesindeki linklerde google reklamları çıkıyor ve bir arkadaş bana göstermişti adamlar günde 500 $ a yakın para kazanıyorlar. Bunu yapmak google kurallarına aykırı mı değil mi ve aykırı ise adam aylardır böyle neden ceza yemiyor.

Google kazançlarının günlük 500 $ a yakın olduğunu görmek isterseniz bu mesajla beraber eklediğim resme bakabilirsiniz.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aylardır olduğunu nerden biliyosun? iki günlük kazanç var ayrıca bu yasak evet içerik olmayan sayfada ve de iframede gösteriyo heralde reklamları. sadece reklam kodundan oluşan sayfada adsense kullanmak yasak diye kural var.

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasak değilse bende google nin bire bir kopyası var ve yanda Adsense reklamları içinde bir bölüm var bende açayım o zaman bir site kalsın öyle :)

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Superonline : Sen klavye.com un kazancini reklam etmek icinmi uye oldun bu foruma ?
Yazdigin hersey klavye.com ile ilgili. Ve kazanclarinida dosya olarak ekliyorsun.
Kazaniyorsa kazaniyor. Kime ne?
Enteresan valla.

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1. Günlük 500 $ kazaniyormuşuz yada kazanmiyormuşuz bu kimseyi ilgilendirmez sanirim ama bu arakdasin yaptigi olay sahte zaten o kazanclar falan benim günlük gösterimim falan mailide oraya kendisi uyduruk koymus zaten dikkat ederseniz oynanmis maille kendisi Yapmis evet klavye.com banlandi adsense'den ve google'dan memnun olmustur umarim olmadiysaniz varsa baska yapcak bişi söyleyin yapalim memnun etmek için google ceklerini falan size göndereyim? 1 defa mantikli olun benim hesabima nasil girebilirde birisi print screen edebilir? akliniz aliyormu böyle birşeyi :) cok gülünc insanlar o kadar kazandi hile yapti 1 satiri birak harf bile yazmadim yazmamda Kendi cebimden cikmiyorki para banane? sizene? Bence herkes kendi işine baksin Birakin kim ne kazaniyorsa kazansin... Para sizin cebinizdenmi cikiyor? neyse bu tamamen sahtedir Gelen cekleri cok merak eden varsa gönderebilirim orjinal kazanclarimida mecbur degilim ama 6 aydir google' adsense yi kullaniyorum gelen cekleri gösterebilirim... Saygilar..

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ßence WooD haklı Kimene Kim hile yapmı$sa yapmı$ helal olsun Wood Superonline Kıskanmı$ oLsa gerek :) hem Doğru hesaßa NasıL girio :) ßence Saçmalık Superonline. Sende yap sende kazan :) Kimene Kim ne yapmı$sa Çekemiyosanız Siz yapın karde$im...

T

TurkWeb

Misafir
allah allah size ne ya.. bırakın adam kazansın :) keşke hile yapmasa ama yapıyosada bizi ilgilendirmez

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
klavye.com un ismini hiç legal işlerde duymadım ki zaten neden hep illegal işlerle domain isimleri geçer :) Alışkanlık sanırım.

S

SuperOnline

Misafir
Arkadaslar ben bu adamları sikayet ettim [email protected] ve [email protected] a yakında herhalde adamların hilekarlıkları anlaşılır ve adamlar banlanır. Sizlerde şikayet ederseniz arkadaşlar yasak yemeleri daha erken olur. Şikayet sebebime gelince hilekarlar ortadan temizlensinde millet adam gibi işine baksın böyle bir nimet varsa Türkler olarak her zaman yaptığımız sahtekarlığı bir yana bırakıp gerçekten hak ederek birşeyler kazanalım en azından google nezdinde imajımız zedelenmesin ve diğer Türk site sahipleri zarar görmesin.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
superonline alakasi bile yok o hile yapıor diye kimse senide atmaz. vede bırakın bu işleri kim ne kazanırsa kazansın helali hoş olsun milletin kazancıyla ilgileneceginize herkes kendi kazancına baksın dahada arttırmayı düşünsün. bu zamana kadar hic böyle bir kelime yazmamıstım en sonunda bende yazdım. o kazanıyorsa kazanıyor hile yapıyorsa yapıyor bunlar neden sizi ilgilendiriyor ben bunu anlamıs deilim?

W

W3BM4ST3R

Misafir
sonuçta şu var:
Adam yabancı reklam'dan kazanıyor..
Yani ABD'den alıp türkiye piyasasına katıyor parayı.
vatana millete "hayırsız" iş yapıyor. Ama ülkemize döviz sokuyor babalar gibi..

Bilader helal olsun o kadar kazanıyosan :D

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurt dışında tüm yayıncılar birbirine destek olurken bu ne çekememezlik?
Bırakın risk alan hile yapsın. Kime ne. Sizin cebinizden mi çıkıyor bu paralar. Uzun zamandır da adbrite türkiyeyi banladı diye laf yayıyor millet. Ben her zaman ki gibi gene aldım çekimi. Nedir korkunuz anlamıyorum.

SoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu forumda illede fesatlık yapacak birileri cıkacak ** cekemiyen cakal cukal birikmis illede yasakmı degil mi lan sizene obezler google ilgilensin bırakın içinizdeki yılanı atın aclar.. adam olun adam burası bilgi paylasım forumu ispiyon forumu degil burada bilgi paylasmaktan baska bir sey yapacaksan ** git baska yere burayı bari lekelem.....

SoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SuperOnline' Alıntı:
Arkadaslar ben bu adamları sikayet ettim [email protected] ve [email protected] a yakında herhalde adamların hilekarlıkları anlaşılır ve adamlar banlanır. Sizlerde şikayet ederseniz arkadaşlar yasak yemeleri daha erken olur. Şikayet sebebime gelince hilekarlar ortadan temizlensinde millet adam gibi işine baksın böyle bir nimet varsa Türkler olarak her zaman yaptığımız sahtekarlığı bir yana bırakıp gerçekten hak ederek birşeyler kazanalım en azından google nezdinde imajımız zedelenmesin ve diğer Türk site sahipleri zarar görmesin.

iyi ** onu banladiklarinde ac gicina kına yak yarin senide banlatan bulunuz.. calma kimsenin kapisini calarlar kapini.. diyeceksin ben hilemi yapmiyorum adam 50 defa reklamina tiklar o zaman görürsün **..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SuperOnline' Alıntı:
Arkadaşlar yanlış bir yere yazmıştım bu mesajı oradakini sildim. Moderator arkadaşlar bu mesajı silmezlerse sevinirim.

Klavye.Com sitesindeki linklerde google reklamları çıkıyor ve bir arkadaş bana göstermişti adamlar günde 500 $ a yakın para kazanıyorlar. Bunu yapmak google kurallarına aykırı mı değil mi ve aykırı ise adam aylardır böyle neden ceza yemiyor.

Google kazançlarının günlük 500 $ a yakın olduğunu görmek isterseniz bu mesajla beraber eklediğim resme bakabilirsiniz.

başka kişinin hesabına ait dökümü nasıl gösterilebiliyor?
Kendisinin bile haberi yok.
SuperOnline Kullanıcısının niye foruma üye olduğu anlaşılıyor aynı nedenden de banlandı;

konunun gereksiz yere uzamaması için kapatıyorum.

"şu kişi hile yapıyor mu?; hadi toplu şikayet edelim" türünden girişimlerin tüm webmaster arkadaşların kazançlarına engel olacağını düşünüyorum.
Ben ve aklı başında bir çok kişi de Türk webmasterlarının hile yapan kişiler olarak tanınmasından zarar görürüz ve bir çok kişi böyle düşünüyor herhalde. Ama şikayet edilecek bir şey var ise şikayet edin. uyarılması gereken kişiler bu forumun kullanıcıları değil..
Forumda lütfen daha çok belirli yöntemlerin hile olup olmadığı tartışılsın. Çünkü aksi durumda küfürlerle dolu bir konunun forum veritabanını boş yere işgal etmesi ile sonuçlanıyor uğraşlar...

saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5