İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

burada bulabileceğimi söylediler .

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
antakyada web tasarımcımı yok !

proglamlama yapabilecek , google dede ile iyi anlaşabilen , her türlü siteyi yapabilecek , en az 100 siteyi yönetebilecek webçi arıyorum.

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş başa düştü .

kursa gitsem kaç ayda profesyonel bir web tasarımcısı ve programcısı olabilirim .

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Bu şekilde arka arkaya mesaj atarsan burada bulamassın.. Seni sadece yöneticiler bulur..

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada personel aramak yasakmıdır ? uyarınız için teşekkürler

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
bunun daha detayımı var

Detayı vermeniz gerekiyor,
Ücret, site içeriği, site adresleri, ödeme periyodu, yazmaya kalksam 1000 tane çıkart.

kursa gitsem kaç ayda profesyonel bir web tasarımcısı ve programcısı olabilirim .

Sizin profesyonelliğe bakış açınıza baglıdır, 3 ayda kendini dünyanın en büyük yazılımcısı sananda var 10 yıldır bu işi yapıpda daha başında olduğunu düşünende var.

Bu gün başlasanız en az 1- 1,5 yıl sonra işlerin ucundan tutmaya başlarsınız, tek başınıza site hazırlayacak bilgi birikimine 3-4 seneden önce ulaşabileceğinizi düşünmüyorum.

wp tarzı site kurmaktan bahsetmiyorum onları kurmak 5 dakika sürmüyor

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin neyin peşinde oldugun belli degil dostum bi yerde de baska bi konu acmıssın siteni yaz falan diye benim sitem yazmıssın :D

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
putTLD helal olsun size . ben kaç gündür buradayım yardım arıyorum sizin gibi yardım eden olmadı çok teşekkür ederim size . eğer ben buraya gelipte forum konuları açıyorsam ve personel arıyorsam suç mu 11 konu açmışım hepsi genel konular fikirlerimi belirtmişim yok neymiş başka amacım niyetim var tekrarda bi konu açmam . kusura bakmayınız . webten anlamıyorum bilgilenmek istedim hoşçakalınız hepinize bereketli işler

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın ozcan . ben komisyoncu değilim ben kimseye site yapmayacağım . ben kendi site projelerimi kendim yayınlayacağım . web personeli aranıyor :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
antakyada web tasarımcımı yok !

proglamlama yapabilecek , google dede ile iyi anlaşabilen , her türlü siteyi yapabilecek , en az 100 siteyi yönetebilecek webçi arıyorum.

Programlama yapabilen (php-asp),
Google ile arası çok iyi olan,
Her türlü siteyi css ya da flashla oluşturabilecek,
Veritabanı bilgisi üst seviyede olan (mysql-mssql)
100 siteyi değil 200 siteyi yönetebilecek beceriye sahip,
Birini buldunuz...

İşyeri lokasyonu, sabit telefon, sosyal haklar ve maaşı pm atarsanız sevinirim.

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba darkart . nasılsınız . antakyalımısınız . neresinden ? adınız ve soyadınız nedir ? yaptığınız siteleri bildirirmisiniz .

projelerimle türkiye geneli dev bir internet grubu kuracağım. herkes beni tanır sizde büyük ihtimal .

darkart hakkınızda bir araştırma yapacağım. olumlu sonuçlanırsa (İşyeri lokasyonu, sabit telefon) sizi kahve içmeye davet ederim. (çalışma koşulları,örgütlenme,sosyal haklar ve maaşı) en üst düzey . bunlar benim için sorun değil.

not = türkiye param yok ilan vermek için :)

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mathiaxbars

izin verirseniz maaş benimle ve webdirektörümün arasında kalsın . izin verirmisiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi