İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

burada bulabileceğimi söylediler .

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
merhaba darkart . nasılsınız . antakyalımısınız . neresinden ? adınız ve soyadınız nedir ? yaptığınız siteleri bildirirmisiniz .

projelerimle türkiye geneli dev bir internet grubu kuracağım. herkes beni tanır sizde büyük ihtimal .

darkart hakkınızda bir araştırma yapacağım. olumlu sonuçlanırsa (İşyeri lokasyonu, sabit telefon) sizi kahve içmeye davet ederim. (çalışma koşulları,örgütlenme,sosyal haklar ve maaşı) en üst düzey . bunlar benim için sorun değil.

not = türkiye param yok ilan vermek için :)

Sen dalga geçicek başka forum bul bence burası seni kasar ;)

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
:) konulara girince artık birde hangi kategoride açılmış diye bakıyorum Geyikhane diye report edesim geldi konuyu. "herkes beni tanır" ama burda tanıyan yok "100 sitelik proje" ama 1. ortada yok.

http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=2382181

burdan bakınca moderatörün biri bizi işletiyormu diye düşünüyorum.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
neetten çok para kazanıldığını duymuş zengin abimizin birisi bu işi kendisi adına yapacak birilerini arıyordur belki ciddiye alın zamanınız varsa :)

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) konulara girince artık birde hangi kategoride açılmış diye bakıyorum Geyikhane diye report edesim geldi konuyu. "herkes beni tanır" ama burda tanıyan yok "100 sitelik proje" ama 1. ortada yok.

http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=2382181

burdan bakınca moderatörün biri bizi işletiyormu diye düşünüyorum.

sayın enginsev sizi özellikle bilgilendireceğim. yayınlanınca . evet 100 iyi oku kimseylede dalga geçecek zamanımda kişiliğimde yok ! ben burada beni tanıyan var mı dedim ? ben darkart ı antakyalı sandım antakyalıysa beni tanır ; sana ne oluyor reportçu:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
maaşı söylemeyeceksin adamın hayatının veri raporunu istiyeceksin :D Komik cidden.İş arayan sensin ver bilginide bırak iş istiyen arasın.

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neetten çok para kazanıldığını duymuş zengin abimizin birisi bu işi kendisi adına yapacak birilerini arıyordur belki ciddiye alın zamanınız varsa :)

zengin olmak internetten para kazanmak .öyle bir planım yok . projelerim var internette eşi benzeri yok . bunları yayınlamak istiyorum . personel aradığımı paylaştım suçlu çıktım baksanıza adamların yazdıklarını :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
neden alay ediyorsun . seni tatmin mi ediyor . insanlarla alay etmek

Sayın sevgili işveren iş ilanı verirken iletişim bilgisi verilir (tel) Sonracıma başta yazmak istemiyorsanız telefonda ise hangi adrese hangi şirkete eleman istediğinizi ciddi insanlara söylemeniz gerekirki onlarda sizi ciddiye alsın.

Hadi maaşın değerini vermediniz , aklınızda rakam olduğu için açık ucda bırakmıyorsunuz.Ozaman aşağı yukarı bir rakam söyleyinki boşuna insanlar uğraşmasın .

Bunları yapmadan burda insanların bilgilerini isterseniz dalga geçilir haliyle ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi