İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Burak Baysan Yakalanmış :)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi bende gülmek istiyorum nabiyim tutamadım kendimi ; heker adam bir kere kendinin alalen bu işi yaptığını beyan etmez.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Phiber Optic nicki daha iyi giderdi W3bmaster.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 mi adam utanmasa ; 100 tane site kuracaktır ama artık galiba hiç sitesi kalmadı ;=) Bu piyasada beni ilk ve tek dolandıran adam o oldu :D Gerçi Turkiye de Dolandırılma sözcüğünü net piyasasına o soktu sayılır yani Çok esski bu adam :D

P

paradox

Misafir
17 yaşında biri ne kadar eski olabilir. 13 yaşında biri seni dolandırıyosa da yazık :D

W

W3BMASTER

Misafir
Onur asıl nick bu değil kimliğimi gizliyorum.biraz geri planda kalcam bu aralar

pamuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inş. çok fazlasıyla içerde kalır.

2. burak baysan faciasıda sahtehost=teknolojik olayı.

H

hostunnet

Misafir
zaten gazeteler ne duysalar herkese heker diyorlar. Yakında web sitesi acanada heker dicekler bu gidisle. Bence gazetelerin bilgi islem uzmani almalari lazim gerci hos muhabirlerine para odemiyorlar

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar kişisel tartışmalara girmeyelim,

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanırım gCg denilen kişi burak baysan dolandırıcı,sahtekar verilecek ad bile bulamıyorum sana....görende birşey yaptığını zannedecek.. adamın belki sitesi heklendi neyse ama bu senin ŞEREFSİZ olma gerekçeni engeller mi? adam halen dışarıda ne iştir ya..

W

W3BMASTER

Misafir
GcG olum seni hem nette hem realde her zaman ensendeyim.Para verip admin şifresini şerefsiz bi adminden alabilirsin.ama ben afftetmem bunuda bilmen lazım.Kim kimi hekliyor göreceksin...ama biz parayla değil aklımızla yapıyoruz bu işleri...Bende Türkiye'nin tamamını dolandırsaydım mynet'ede index atardım...Ama senin gibi şerefsizlerin peşini bırakmıyacağım...

Yaşasın Ülkücü Psikopat Gençlik

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
W3BMASTER kullandığın terimlere dikkat et, senin gibi 2-3 çapulcunun ağzına alabileceği terimler değildir onlar. Bkz: Ülkücü

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olayı siyasete dökmeden kapatalım..sağ ve sol kesim arasında tartışma olacak bu sefer :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5