İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buraya Bakar mısınız?

websitesiyapalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar SİTEME bakıp ilk bakıştaki izlenimlerinizi bana aktarırsanız duruma göre site üzerinde değişiklikler yapacağım. Hit konusunda da sıkıntı çekmekteyim. Bunların nedeni ne olabilir? Şimdiden görüşlerini yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar SİTEME bakıp ilk bakıştaki izlenimlerinizi bana aktarırsanız duruma göre site üzerinde değişiklikler yapacağım. Hit konusunda da sıkıntı çekmekteyim. Bunların nedeni ne olabilir? Şimdiden görüşlerini yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

Site kaç aylık?

Hit olmama sebebi yetersiz reklam veya ilgi çekmeyen basit konular olabilir..

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Siteniz Bana Yavaş Gibi Geldi .

İkinci Olarak Yazılarınız Karakter Olarak Az , 650 Kelime Ortalamadır . Bu Yüzden Yazılarınızı Uzun Tutmanızı ve Yazılarda Anahtar Kelimeleri Vurgulamanızı Öneririm .

Tüm Bunların Yanında 8,616 Türkiye Rankı Sadece Türk İçerikli Bir Sağlık Sitesi İçin Bence Normal Bir Değer . Bu Değer Artık Sadece Sizin Kararlılığınıza Bağlı Olarak Değişecektir . Sabırla Yazmaya ve Özgün İçeriğe Devam Ederseniz Düşer . Şu Andan İtibaren Bırakırsanızda Artar .

Başarılar Dilerim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5