İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Burdaki Domain Panellerini nasıl yapıyorlar

B

ByAcemi

Misafir
merhabalar

4 5 yerde bu domain panelinden gördüm acaba nasıl yapılıyor bu ücret ödenmiyormu

örnek
domain.internetteyiz.biz

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu bir reseller paketi , neresi bilmiyorum. yani sen domain satmak için başvurduğunda bu paneli sana ücretsiz kullandırıyorlar.

S

Spy

Misafir
Merhabalar..
Sorunun "nasıl yapıyorlar" değil "nereden alıyorlar" olması gerekiyor. Kastetmek istediğin şey sanırım Domain Reseller'i nereden alıyorlar. www.Directi.com , www.Enom.com 'dan öyle bir Domain Reseller alabilirsin. Yalnız depozito yatırman gerekiyor şuan fiyatı bilmiyorum ama 90$ civarı olması gerekiyor. Depozito'yu yatırdıktan sonra sana Domain Reseller'i veriyorlar ve sen ayrı bir şirket gibi görünüyor domaini istediğin fiyattan satabiliyorsun. Bu iyibir düşünce ama bir olumsuz yönü var..
Çalıntı KrediKart'larıyla DomainReseller'inden alışveriş yapılınca Reserller'i otomatik olarak kapatıyorlar yani normal parayla alanların domainleride gidiyor. Domainler düşmüyor ama donduruluyor. Saygılar..

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetteyiz.biz den bayilik alabilirsin.. Msn adresleri aşağıdaki adres olması lazım ama emin değilim..Detaylı bilgiyi oradan alabilirsin..
Msn : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5