İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Burhan Altıntop" savaşı (:

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kısa bir süre önce bu komik karakterdeki internet potansiyelini keşvettim ve kendisinin komik videolarının bulunduğu bir blog açtım... Aslına bakarsanız bu konuda yarıştığım birkaç site ve blog olmasına rağmen google'da "burhan altıntop" ve "burhan" kelimelerinde ilk sırada çıkmayı başardım. Sitemin adresi : http://burhan-altintop.blogspot.com/

hem blogspottan hem de paralı sitelerden rakiplerim olmasına karşın ilk sırada çıkmayı başardık. Şimdilik siteye günde 2000 civarı tekil ziyaretçi geliyor. Sanırım biraz daha artış yaşanabilir. Umarım hep böyle olur :) Ayrıca siteye reklam vermek isteyen arkadaşlarla da görüşebilirim. Bilginize :p

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta once falan bı sıte actım bende su an 2. sayfadayım bekle yakında alcam 1. senden :p

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunda blogspot olmasının bir faydası var mı

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten dıkkat ettıysen cogu arama sonuclarında ilk sayfada hic yoksa 1-2 tane blogspottan sonuc cıkıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5