İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bursaspor 3-1 fenerbahçe

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BURSASPOR: 3- FENERBAHÇE 1

Fenerbahçe, Bursaspor karşısında 3-0 geriye düştüğü maçta Güiza'nın uzatma dakikalarında bulduğu golle sahadan 3-1 yenik ayrılmasına rağmen yarı finale yükseldi.

Goller: Dk. 18 Iglesias, Dk. 33 Ivankov, Dk. 64 Turgay (Bursaspor), Dk. 90+2 Güiza (Fenerbahçe)

Sarı kartlar: Dk. 25 Hüseyin, Dk. 34 Ivankov, Dk. 37 Turgay, Dk. 48 Ali (Bursaspor), Dk. 31 Bilica, Dk. 54 Güiza, Dk. 56 Dos Santos (Fenerbahçe)

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Şenol güneş ile toparlanan bi' Trabzonspor var Fenerbahçe'nin şansı yok :p

T

trgy

Misafir
O adamdaki de nasıl bi' şanstır şaşıyorum bütün sezon yatar beşiktaş'a patlar bütün maç yatar son dk' patlar

Okçu o okçu öğreneceksiniz :p Ben alıştım artık Guiza'ya. Beklenmedik goller kaçırıyor, beklenmedik goller atıyor. Kesin atar dediğin pozisyonu atamaz bunu bilin yeter :D

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Onun adı Guiza. Onun ne yapacağı belli olmaz. Ayda, yılda bir gol atar ama sağlam atar. ;) Konuda henüz görmedim ama yine de yazayım. Galatasaraylı arkadaşlar hiç konuşmasın. Başlamasınlar yine 27 sene muhabbetine. Elendiler, sussunlar ya da Fenerbahçe'yi yendikleri gün konuşsunlar. ;)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Şenol güneş ile toparlanan bi' Trabzonspor var Fenerbahçe'nin şansı yok :p

Ne toparlanması yahu. Trabzonspor'un başına ben de geçsem karşılaşmak istediğim takımlar Ankaragücü, Denizli, Manisa falan olurdu zaten. Saman alevinden başka bir şey değil. Bu sene bir mucize olmazsa kupa bizim.

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sene kupayı alacağız inş. Biliyorum takım her sene almak için inanıyor taraftarlarınıda inandırıyor ama bu sene başka alacağız :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu daum'un kafada iki tahtası eksik olmasaydı bursayı yine farklı yenerdik.'ki

ilk yarıda bursa gol atmadan önce karşı karşıya 3 gol pozisyonu kaçtı.

bir tanesi gol olsaydı yine fark'a giderdik.Şans yanımızda değildi ama okçu yine çıktı ve son sözü söyledi. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi