İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bursaspor'dan anlamlı pankart

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün gece ki Bursaspor-Kayserispor maçı öncesi duygu dolu anlar yaşadım,Yakın zamanda trafik kazasında talihsizlik sonucu kaybettiğimiz "Serdar" arkadaşımızı anmak için yapılan bu pankart resmen yüreklerimizi dağladı.

Bu hoş görüntüyü sizlerle paylaşıyorum.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gerçekten çok anlamlı helal bursa spor a ve o pankartı açan yüreklere ...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Çok güzel gerçekten..
Yazıyı okumadan resime baktığımda sitemkâr bi pankart sandım.
Şampiyonluk istiyorlar diye falan..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
pankart çok güzel ve anlamlı
bursa teksas taraftar grubu gerçekten çok güzel tebrikler teksasa

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
o kadar adam bıçaklayan 30 kişi 2 kişiye dalan bir grubun bu kadar hassas oldugunu bilmiyordum (teksas meksas bilmiyorum bursaspor taraftarı olarak gördüklerim)...ihtiyarlıyorlar sanırım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
o kadar adam bıçaklayan 30 kişi 2 kişiye dalan bir grubun bu kadar hassas oldugunu bilmiyordum (teksas meksas bilmiyorum bursaspor taraftarı olarak gördüklerim)...ihtiyarlıyorlar sanırım.
o kötü olay her taraftar grubunda olabiliyor bi sürüde 1 kötü koyun bütün sürüyü kötülememeli.
beşiktaş çarşısınıda biliriz.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
o kötü olay her taraftar grubunda olabiliyor bi sürüde 1 kötü koyun bütün sürüyü kötülememeli.

ben konu bursaspor diye sadece ona örnek verdim yoksa her taraftar topluğunun yediği halt aynı. Adam öldürmek değil konu sadece grup olarak millete saldırmak, fanatizim vs.vs. Bir koyun bir sürüyü kötülemez elbette ama bir koyun arkasına diğer koyunlarıda alır ;)
Deplasman taraftarı olarak Bursa'ya git bakalım daha otogarda başlıyor mevzular türibünleri kimse anlatmasın bana...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yanlış düşünüyorsun,fanatizm diye birşey yok.çorbacılık kültürü var tribünlerde.

fanatik adam sadece takımını destekler ;)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Bir lafında da beşiktaşa laf atma, buradaki konu pankart, beşiktaş değillllllllllll Beşiktaş ı bu olaylardan ayrı koyun :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Bir lafında da beşiktaşa laf atma, buradaki konu pankart, beşiktaş değillllllllllll Beşiktaş ı bu olaylardan ayrı koyun :)
yok hani beşiktaş çarşısı türkiyenin en kötü taraftar grubu ya o bakımdan karşılaştırdım.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiç uzatmaya gerek yok,

pankart; pankartı yapanları anlatıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5