İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bush g8'de küfrediyor

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu (adam) hakkında çok güzel yorumlar yapılabilir ama yeri değil. Güzel bir atasözümüz var yinede, Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kilitlemiştim. Sabah yine buna benzer bir konu masumca açılmıştı belki ama konu Türk milletinin koyunluğuna kadar gelmişti. Bizde artık bu tarz konuları baştan kilitliyoruz. Umarım bu başlıkta yolundan sapmaz.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Ben kilitlemiştim. Sabah yine buna benzer bir konu masumca açılmıştı belki ama konu Türk milletinin koyunluğuna kadar gelmişti. Bizde artık bu tarz konuları baştan kilitliyoruz. Umarım bu başlıkta yolundan sapmaz.

Açıklama için teşekkür ederim, konular siyasete sapmadan tartışılsa bu tür şeyler olmaz.Ama aramızdan elbet 1-2 siyasetçi çıkabiliyor :)

Konuya devam edelim; TV'de de izlemiştim..Bush'un amacını herkes biliyordu zaten..Bakalım bu amacı iyice belli olduktan diğer ülkelerin tavrı ne olacak :rolleyes:

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bush un amacı zaten belliydi. Bu apaçık bir kanıt oldu. Birşey değişmeyecek yinede sanırım. Ama çok kötü günlerin bizi beklediğini düşünüyorum..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adam her yerde kendini belli ediyor aslında bok filan adamın konuştuğu usluba bak temsil ettiği kişi sayısına gerçi o amerikan halkına müstahak çünkü hem bu adamı sevmiyorlar hem bu adamı seçiyolar.O zaman alın size azı bozuk bir push (P harfini yanlış yazdım B olucak :p)

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun babasıda Push tu demi, yani Push oğlu Push bu. Pardon bende p leri yanlış yazmışım, b olarak okuyun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi